Szukaj

 

Stoły na taras

Stoły na taras

Najprzyjemniej istnieje się na pograniczu świata natury i kultury. Tam, gdzie spotykają się różne właściwości i estetyki. Gdzie twórcza i samoistna natura dotyka ludzkiej kreatywności. Takim miejscem przenikania się rozmaitych cech jest nasz ogród, a zwłaszcza taras – gdzie obecność człowieka łączy się z byciem przyrody i jej naturalnych dzieł. W tej właśnie przestrzeni warto się spotkać, bo słowa płyną tu jakby łagodniej, rozmowy toczą się gładko, dialogi zyskują autentyczny sens. Dlatego umeblujmy to miejsce starannie. Na pewno potrzebne będą wygodne stoły na taras.

Stoły na taras w dowolnym kształcie

Oltre proponuje stoły na taras o różnych kształtach. Wybór najlepszego dla nas przedmiotu zależy tylko od naszych preferencji estetycznych oraz warunków danej przestrzeni. Stół okrągły, prostokątny, kwadratowy, a nawet przypominający kubistyczną konstrukcję – z łatwością odnajdziemy formę dostoswaną do treści ogrodu. Umeblujemy nasz ogrodowo-domowy świat w wytwornym stylu.

Na zdjęciu stół ogrodowy - Stół ogrodowy RONDO

Na zdjęciu stół ogrodowy - Stół ogrodowy RONDO

Stół FILIP na romantyczny taras

Okrągła forma blatu sprawdza się nadzwyczajnie w przypadku romantycznych aranżacji tarasowych. Stół Filip to przedmiot z duszą, który wyznaczy centrum wyrafinowanej stylizacji. Wystarczy ustawić w pobliżu technorattanowe donice z delikatnymi petuniami, żeby stworzyć tarasowy zakątek przepełniony romantyzmem.

Na płycie z mlecznego szkła każda zastawa zaprezentuje się bardzo elegancko. Herbata wypita na tarasie przy stole Filip – stanie się rytuałem ogrodowej codzienności. Albo podwieczorek przygotowany z owoców pochodzących z ogrodu – na tak urządzonym tarasie narodzi się wiele atrakcyjnych form spędzania czasu.

Stół ogrodowy PRATO na familijny taras

Na rodzinnym tarasie nie może zabraknąć dobrego jedzenia, poczucia humoru i miejsca przy stole. O to ostatnie pomoże zadbać stół Prato. Odwołujący się do włoskiego stylu bycia, w którym piękne przedmioty służą pięknemu byciu. Stół wyraża i tworzy wspólnotę. Spotykamy się przy stole, żeby być razem, żeby rozkoszować się wspaniałościami świata obok nas.

Takie tarasowe spotkania, rodzinne czy przyjacielskie, odbywać się mogą przy wygodnym stole Prato. Szyba z hartowanego szkła dodaje uroku całej konstrukcji opartej na szlachetnej prostocie. Stół Prato jest nie tylko wytworny, ale też praktyczny. Jakby stworzony na taras rodzinny, tętniący życiem i wypełniony niespodziankami.

powrót

© 2019 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności