Szukaj

 

Donice

Donice i skrzynie ogrodowe z technorattanu

Rośliny to ukoronowanie ogrodu. To właśnie wielobarwne kwiaty i krzewy pozwalają oddać klimat prowansalskiej prowincji usianej wrzosami, misternej japońskiej ogrodowej aranżacji czy naturalność wiejskiej łąki pokrytej różnymi gatunkami traw, makami i chabrami. Ale nawet najpiękniejsze rośliny wymagają oprawy, która, niczym rama dla obrazu, wydobędzie ich piękno, podkreślając wszystkie walory. Nic nie zrobi tego lepiej niż nasze donice i skrzynie ogrodowe z technorattanu.

Rajski ogród

Donice i skrzynie ogrodowe z technorattanu są nie tylko praktyczną osłoną dla roślin. Ich nowoczesny design sprawia, że pozornie nieistotne detale harmonijnie dopełniają stylistycznej wizji ogrodu. Technorattanowa plecionka w naturalnych, głębokich barwach inspirowanych kolorami ziemi, świetnie komponuje się z meblami z technorattanowej rodziny. Serie donic i skrzyń zostały przemyślanie zaprojektowane, żeby jak najlepiej służyć naszym klientom. Ustawiając obok siebie kilka donic o różnych wielkościach, możesz kreatywnie wpływać na przestrzeń poprzez tworzenie ciekawych kompozycji lub dzieląc ją na mniejsze strefy, odgrodzone oryginalnym żywopłotem od ciekawskiego wzroku sąsiadów.

Donice i skrzynie ogrodowe z technorattanu - ozdobne i funkcjonalne

Kolekcję naszych donic i skrzyń ogrodowych z technorattanu tworzą komponenty wykonane z materiałów najlepszej jakości. Spawane i malowane metodą proszkową stelaże aluminiowe, połączone z innowacyjnym techorattanem to niezawodne i solidne połączenie. Dbałość o detale i pieczołowitość wykonania zapewniają najwyższą jakość, która pozwoli cieszyć się piękną oprawą roślin przez długie lata.

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności