Szukaj

 

Zaufali nam:

https://oltre.pl/poziom-511-design-hotel-spa-podzamcze-k-ogrodzienca https://oltre.pl/hotel-mikoajki-conference-spa-mikoajki https://oltre.pl/chochoowskie-termy-chochoow https://oltre.pl/hotel-aramow-aramow https://oltre.pl/doubletree-by-hilton-krakow-hotel-convention-center https://oltre.pl/tristan-hotel-spa-katy-rybackie https://oltre.pl/hotel-uroczysko-siedmiu-stawow-gola-dzierzoniowska-kwrocawia https://oltre.pl/hotel-grand-nosalowy-dwor-zakopane

Gwarancja i serwis

 

Wszystkie nasze realizacje objęte są pełną, dwuletnią gwarancją (24 miesiące), która jest całkowicie zgodna z ogólnoeuropejskim prawem. Jednak wszyscy nasi Klienci również po upływie tego terminu mogą liczyć na nasze pełne wsparcie w postaci serwisu pogwarancyjnego. Podejmiemy się naprawy zarówno mebli zniszczonych przez domowych pupili, jak i renowacji konstrukcji, które straciły swój blask w skutek artystycznych działań Państwa Pociechy.

Pragniemy podkreślić, iż każde zlecenie jest dla nas indywidualnym wyzwaniem. Staramy się dokładnie odpowiadać na Państwa oczekiwania. Doskonale wiemy, jak istotna okazuje się satysfakcja i zadowolenie z dopasowanych mebli ogrodowych. Jednak istotnym elementem jest także skuteczny i dyspozycyjny serwis, który pozwoli utrzymać wszystkie komplety i meble OLTRE w doskonałej formie. Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na efektywną kooperację.

Na każdym jej etapie istotne jest dla nas świadczenie usług na profesjonalnym, nie budzącym żadnych zastrzeżeń poziomie. Tak nasi konsultanci, przedstawiciele handlowi, architekci, jak i serwisanci pozostają otwarci zarówno na Państwa sugestie, jak również pytania. Cały nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, których wyróżnia wieloletnie doświadczenie. Dlatego też skutecznie udaje im się odczytywać potrzeby Klientów i wychodzić im naprzeciw.

Przykładem tego może być chociażby sprawna organizacja transportu naszych mebli, która zapewnia ich bezpieczne dostarczenie pod wskazany adres. Niezależnie od tego, jak duże jest Państwa zamówienie – dostarczymy je pod dowolny adres na terenie całego kraju. Jesteśmy także przygotowani na realizację zamówień ekspresowych, czyli takich, które wymagają od nas dostarczenia mebli w ciągu 24 godzin.

Uzupełnieniem tak doskonale skomponowanej oferty gwarancyjnej i serwisowej jest oczywiście nasza rozbudowana oferta handlowa. To dzięki niej mają Państwo całkowitą swobodę decydując się nie tylko na konkretny komplet mebli, ale również dopasowane do nich poszewki i poduszki dekoracyjne.

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności