Szukaj

 

Zestawy wypoczynkowe na taras

Zestawy wypoczynkowe na taras

Współczesne ogrody to miejsca, które mebluje się ze starannością dorównującą aranżacjom wnętrzarskim. Zestawy wypoczynkowe na taras stanowią podstawę dla takich przedsięwzięć. Te wykonane z nowatorskiego technorattanu zasługują na pewno na uwagę każdego perfekcjonisty ogrodu, który oczekuje od mebli ogrodowych funkcjonalności, wytrzymałości, komfortu oraz nieprzeciętnej prezentacji. Technorattanowe komplety na taras te wszystkie kryteria spełniają, stając się synonimem nowoczesnego ogrodu.

Stylowe zestawy wypoczynkowe na taras, czyli VENEZIA Royal piasek 2

zestawy wypoczynkowe na taras Venezia Royal Piasek

Weneckie podróże na co dzień? Komfortowe zestawy wypoczynkowe tarasowe jak Venezia pozwolą nam się wygodnie ułożyć, zamarzyć i przenieść w wyobraźni wszędzie, gdzie zapragniemy. To nowoczesne meble tarasowe, które nie tylko zmieniają wygląd przestrzeni, ale także wpływają na styl życia. Sprzyjając częstszym wizytom na tarasie prowadzącym do serca ogrodu. Wypoczynkowe zestawy na taras rozwiązane modułowo to przykład udoskonalenia ogrodowej strefy, którą urządzimy tak, jak podyktuje nam chwila. Przykładem takich modułowych zestawów wypoczynkowych na taras jest właśnie Venezia, która może być efektownym narożnikiem czy wygodnym siedziskiem czy też rodzajem fotela. Wszystko zależy od tego, jakie mamy warunki przestrzenne oraz od tego, na co w danym momencie mamy ochotę.

Zestaw Venezia składa się z elementu środkowego i narożnego Venezia oraz ze stolika Venezia. O jego wyjątkowości przesądza piaskowa kolorystyka. Wręcz wymarzona, kiedy urządzamy na przykład taras w plażowym stylu. Meble na taras podkreślają fantastycznie charakter miejsca. Tak stanie się, gdy na tarasie w duchu śródziemnomorskim ustawimy piękny komplet Venezia.

Wypoczynkowe zestawy na taras elegancji, czyli MILANO Royal szary

zestawy wypoczynkowe na taras - zestaw mebli Milano szary

Zestawy wypoczynkowe na taras w dużej mierze wyrażają aktualne trendy aranżacyjne. Jednym  z nich jest moda na szarość. Atrakcyjny zestaw Milano Royal szary wpisuje się doskonale w ten krąg szarych inspiracji. To pomysłowe wykorzystanie możliwości technorattanu, który w szarej odsłonie wygląda bardzo nowocześnie.

Elementy zestawu wypoczynkowego Milano to: trzy elementy narożne, element środkowy, stolik ogrodowy. Modułowa konstrukcja umożliwia nam dowolną aranżacje poszczególnych komponentów. W ten oto sposób urządzanie tarasu czy innego miejsca w plenerze stanie się prawdziwą atrakcją.

powrót

© 2020 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności