Szukaj

 

Donice na taras z technorattanu – must have na liście wiosennych zakupów

Donice na taras z technorattanu – must have na liście wiosennych zakupów

Wytrzymałe i solidne donice z technorattanu doskonale urozmaicą przydomową przestrzeń. Bujne kwiaty posadzone w dekoracyjnych donicach dodają uroku każdej aranżacji, zarówno tej utrzymanej w duchu nowoczesnego minimalizmu, jak i rustykalnej, przesiąkniętej naturalnością scenerii. Kupując donice ogrodowe, należy zwracać uwagę na ich estetykę, jakość wykonania i wielkość. Wszystkim osobom szukającym solidnych donic, które będą zdobić ogród przez cały rok, prezentujemy modele z technorattanu!

SCALEO – stylowe donice na taras z technorattanu

Donice z technorattanu proponowane przez markę Oltre są uniwersalnym wyposażeniem wtapiającym się w każdą aranżację. Wysokie pojemniki łączą w sobie naturalne, ciepłe wykończenie idealnie współgrające z zieloną scenerią z minimalistycznym, nowoczesnym kształtem.

donice na taras z technorattanu - Scaleo

Donice na taras z technorattanu z linii SCALEO dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych – białej, szarej i brązowej. Donicę w wybranym kolorze możesz kupić w trzech rozmiarach – o wysokości 60 cm, 80 cm lub 100 cm. Duża różnorodność pojemników pozwala na znalezienie modelu współgrającego z meblami tarasowymi oraz potrzebami danej rośliny. Duże, okazałe donice zapewnią optymalne warunki do wzrostu kwiatom z rozbudowanym systemem korzeniowym, a niższe – skromniejszym okazom o mniejszych wymaganiach.

donice na taras z technorattanu - Scaleo

Kwiaty posadzone w plecionych donicach będą piękną ozdobą dodającą aranżacji ciepła. Smukłe, wysokie donice SCALEO pięknie prezentują się ustawione przy meblach ogrodowych znajdujących się w sercu tarasowej aranżacji, w altanach i ogrodach zimowych, przed wejściem do domu. Co ciekawe, z ich pomocą możesz uporządkować przestrzeń i zapewnić sobie, domownikom i gościom odpoczywającym na leżakach większą swobodę. Aby wydzielić kącik grillowy albo domową strefę SPA, wystarczy ustawić obok siebie bujne kwiaty posadzone w wysokich donicach. Imponujący żywopłot zorganizuje przestrzeń, a dodatkowo osłoni osoby odpoczywające na zewnątrz przed wzrokiem sąsiadów. Więcej praktycznych porad dotyczących urządzania ogrody znajdziesz w naszym artykule pod tytułem „Taras inspiracje”.

Niezawodne donice na taras z technorattanu – trwałe wyposażenie na lata

Na długiej liście technorattanowych donic na taras z linii SCALEO nie może zabraknąć ich bezkompromisowej jakości. Dodatki i  meble na taras wyplatane z syntetycznego rattanu spełnią oczekiwania zarówno estetów, dla których nadrzędne znaczenie odgrywa modne wzornictwo, jak i osób szukających przede wszystkim praktycznych rozwiązań.

donice na taras z technorattanu - Scaleo

Technorattanowe donice są lekkie, a jednocześnie nieprzeciętnie odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, mróz, woda, wysoka temperatura. Technorattan, w odróżnieniu od swojej egzotycznej wersji – rattanu, nie wymaga stosowania żadnych zabiegów impregnacyjnych i zabezpieczania poza sezonem. Sztuczne „pędy” składają się ze zwartych, nieporowatych włókien, które nie chłoną wody ani zanieczyszczeń, więc utrzymanie mebli i dodatków w nieskazitelnej czystości nie przysparza żadnych trudności. Donice z technorattanu mogą więc spędzić całą zimę na zasypanym śniegiem tarasie. Ponadto, produkowany fabrycznie rattan jest przyjazny środowisku. Po nieprzeciętnie długim okresie użytkowania może zyskać drugie życie w procesie recyklingu.

Donice na taras z technorattanu – galeria inspiracji

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności