Szukaj

 

Technorattan – co to jest?

Technorattan – co to jest?

Współczesna kultura opiera się na otwartości i różnorodności. Poszukujemy wciąż nowych rzeczy, materiałów, rozwiązań, systemów, które udoskonalą naszą codzienną egzystencję – zapewnią wygodę, ale też nieco nas oczarują i upiększą rzeczywistość. Tworzymy z rozmysłem i z fantazją nasze wnętrza i ogrody. Te ostatnie zmieniają od podstaw meble technorattanowe. Stają się one symbolem nowoczesnego ogrodu. Warto więc zapytać: technorattan - co to jest?

Warto wiedzieć: technorattan - co to jest?

Technorattan to materiał odpowiadający na potrzeby nowoczesności. Przedmioty z niego wykonane są odporne na działanie zmiennych warunków pogodowych, jak: promieniowanie UV, wilgoć, skrajne temperatury. Wykorzystuje się tutaj potencjał z zakresu materiałoznawstwa, żeby naśladować piękno splotów naturalnych i zapewnić maksymalną wytrzymałość. Technorattan stanowi kombinację włókien polietylenowych, które tworzą plecionkę wykorzystywaną do wyrobu mebli i dodatków.

Na zdjęciu meble ogrodowe z technorattanu - Meble ogrodowe Zestaw RONDO ø130 Royal White

Na zdjęciu meble ogrodowe z technorattanu - Meble ogrodowe Zestaw RONDO ø130 Royal White

Technorattan w ogrodzie

Technorattan to materiał, który diametralnie zmienił nasze ogrody i formy spędzania czasu wolnego czy nawet pracy. Meble technorattanowe dzięki swoim praktycznym walorom zastępują z powodzeniem meble salonowe czy sypialniane. Przy stole ogrodowym z technorattanu urządzimy przyjęcie, podamy obiad, ale też popracujemy.

technorattan - RAPALLO 220

Na zdjęciu: zestaw białych mebli technorattanowych RAPALLO 220.

Technorattanowe meble sprawiają, że chętniej i częściej wychodzimy do ogrodu. Przenosimy tam większą część naszego życia. Zwłaszcza wiosną czy latem. Ale nie tylko wtedy. Gdy robi się chłodniej i pada drobny deszcz, wypoczywamy na zestawach z technoratatnu w altance czy na zadaszonym tarasie milej i ciekawiej niż we wnętrzach.

Technorattanowe zestawy, czyli zestawy Milano

Bardzo popularne są nie tylko pojedyncze meble z technorattanu, ale całe zestawy wypoczynkowe. Przykładem takiej technorattanowej lekkości i wdzięku jest zestaw 4 Milano. Podkreśla on naturalność ogrodowej przestrzeni, wnosząc zarazem do niej luksus w salonowej tonacji. Stylowe wykorzystanie estetycznych walorów technorattanu.

technorattan - zestaw MILANO

Na zdjęciu: zestaw technorattanowy MILANO II Royal Szary.

Technorattanowe dodatki, czyli skrzynia SCATOLA

Piękno naturalnych splotów wykorzystuje się do wykonywania efektownych dodatków ogrodowych, które mają też wymiar praktyczny. W technorattanowych donicach można sadzić dowolne rośliny. W skrzyniach, takich jak nowoczesna Scatola technorattanowa, z powodzeniem ukryjemy wszelkie różności. Koce, poduszki, zabawki – znajdą wreszcie swoje miejsce.

Na zdjęciu skrzynia ogrodowa z technorattanu - Skrzynia ogrodowa SCATOLA

Na zdjęciu skrzynia ogrodowa z technorattanu - Skrzynia ogrodowa SCATOLA 

powrót

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności