Szukaj

 

Meble z technorattanu

Meble z technorattanu

Eleganckie, stylowe meble z technorattanu szturmem wdarły się do naszych ogrodów już jakiś czas temu i z sezonu na sezon umacniają swoją pozycję lidera. Luksusowe komplety modułowe, stoły z krzesłami, designerskie huśtawki i niebanalne leżaki są wisienką na torcie większości modnych kompozycji, które urzekają niewymuszoną elegancją. Dzięki meblom z technorattanu możemy tuż za progiem domu wyczarować dla siebie i bliskich kawałek odległego świata, przywołując najpiękniejsze wspomnienia odległych, wakacyjnych podróży.

Klasa zaklęta w meblach

Nowoczesne meble na taras i do ogrodu  z technorattanu trafnie odpowiadają obowiązującym na rynku trendom. Projektanci wyposażenia outdoorowego udowadniają, że w prostych formach tkwi wielka siła. Nie potrzeba ozdobników, krzykliwych kolorów ani wyszukanych linii, żeby stworzyć dekoracyjny efekt. Wręcz przeciwnie – to właśnie w harmonii nieskomplikowanych kształtów i szlachetnej kolorystyce inspirowanej barwami ziemi  kryje się szyk i klasa. Stonowane meble równoważą ogrodową zieleń, ciekawie grając z paletą tętniących życiem barw i nieregularnością falistych form.

Na zdjęciu nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu

Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych modeli możesz stworzyć kompozycję trafnie odpowiadającą indywidualnym gustom. Tylko od Ciebie zależy, czy z okien Twojego salonu będzie rozpościerał się widok na ustronny kącik relaksu skryty między drzewkami i krzewami, luksusową strefę rozrywki dla całej rodziny czy zewnętrzną jadalnię zacienioną przez duży parasol ogrodowy.

Na zdjęciu nowoczesne meble na taras

Meble z technorattanu dla biznesu

Walory umeblowania z innowacyjnej plecionki docenili nie tylko właściciele prywatnych ogrodów, ale również przedsiębiorcy. W efekcie wypoczynek w przyhotelowych strefach rekreacyjnych, obiady w restauracjach czy wizyty często umilają nam właśnie nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu. Dlaczego z ogromu dostępnych opcji to technorattan wysuwa się na prowadzenie w modnych miejscach publicznych? Na sukces mebli z syntetycznej plecionki składa się wiele czynników, wśród których kluczową wartością jest niewątpliwie jakość. Technorattanowe stoły, fotele, leżaki i kanapy za nic mają sobie deszcz, śnieg, promieniowanie UV i skrajne temperatury. Ponadto, meblom z technorattanu  nie trzeba poświęcać szczególnej uwagi. Wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć ewentualne zabrudzenia wilgotną ściereczką, aby powierzchnia odzyskała nieskazitelny charakter.

powrót

© 2019 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności