Szukaj

 

Zestaw do ogrodu i na taras

Zestaw do ogrodu i na taras

Jak umeblować się z pomysłem? Jak osiągnąć wybitny efekt aranżacyjny? Wybierając zestaw do ogrodu i na taras, który łączy niesamowity design z równie niesamowitą wygodą. Takie połączenie kieruje nas ku technorattanowym meblom, które stanowią przykład przedmiotów na miarę XXI wieku. Nowoczesne komplety mebli z technorattanu to rozwiązanie, z którego chętnie korzysta coraz więcej właścicieli prywatywnych i komercyjnych ogrodów, tarasów, altanek, przydomowych placów służących rekreacji na świeżym powietrzu. O popularności tych zestawów decyduje ich ustawność, wytrzymałość oraz nietuzinkowa prezentacja. Wystarczy postawić w wybranym miejscu ekskluzywny zestaw technorattanowy, żeby dokonać spektakularnej metamorfozy.

Zestaw do ogrodu i na taras MILANO ROYAL PIASEK

Zestaw do ogrodu i na taras FILIP II

Brązowy zestaw do ogrodu i na taras w technorattanowej wersji kompletu Filip II to stylistyczna doskonałość. To meble na taras, które umożliwią przekształcenie tarasu w stylową i jakże wygodną jadalnię. Nic dziwnego więc, że zalety tego zestawu do ogrodu i na taras doceniają właściciele prywatnych ogrodów oraz tych o komercyjnym przeznaczeniu, jak ogródki restauracyjne czy kawiarniane. Obiad czy kolacja zjedzona przy pięknie udekorowanym, okrągłym stole, w miłym otoczeniu natury czy w sercu starego miasta, będzie dla gości wielką atrakcją. Meble ogrodowe Filip II to zatem doskonały zestaw ogrodowy i tarasowy także dla branży HoReCa.Zestaw do ogrodu i na taras FILIP II MODERN BRĄZ

Brązowa kolorystyka zestawu mebli ogrodowych Filip II sprawia, że komplet ten wyjątkowo atrakcyjnie wyglądać będzie na tle ściany zielni czy w romantycznym zakątku różanym. To meble, które mają w sobie elegancję nieco w duchu retro. Spełniając przy tym wszelkie kryteria stawiane przez nowoczesny styl bycia. Zestaw mebli do ogrodu i na taras składa się ze stołu ogrodowego Filip II oraz czterech krzeseł ogrodowych Tramonto.

Zestaw ogrodowy i tarasowy VENEZIA Royal biały

Zestaw do ogrodu i na taras VENEZIA ROYAL BIAŁY

Nowoczesne meble tarasowe to popis elegancji i designu. Świadczą o tym zjawiskowe meble technorattanowe Venezia w kolorze royal biały. Ten zestaw składa się z elementu środkowego oraz narożnego Venezia oraz stolika Quadro. Biała kolorystyka to wyraz podążania za aktualnymi trendami, ale też ukłon w stronę ponadczasowej wytworności. Zestaw Venezia w bieli idealnie wyglądać będzie zarówno na tle białego tarasu (drewnianego, kompozytowego, kamiennego), ale idealnie też skomponuje się z czarnymi czy szarymi motywami. Zaś w otoczeniu pastelowych elementów odsłoni całe swoje romantyczne piękno.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności