Szukaj

 

Stół ogrodowy okrągły

Stół ogrodowy okrągły

Romantyczna weranda drewniana, na której stoi stół ogrodowy okrągły. Albo mebel ten umieszczony w sercu różanego patio czy w altance w angielskim stylu. Okrągły stół wnosi do każdego miejsca nutkę uroku, którą podkreślą jeszcze elegancje dekoracje stołowe. Kwiaty w szklanym wazonie, srebrne świeczniki, misy wypełnione owocami  – wyczarujmy przepiękne kompozycje. Zwłaszcza gdy stół ogrodowy zostaje wykorzystany do podania odświętnego obiadu, jego aranżacja odgrywa istotną rolę. Piękna zastawa stołowa, rekwizyty dekoracyjne, no i oczywiście odpowiednio dobrane krzesła czy fotele ogrodowe – w ten oto sposób powstanie miejsce do zaserwowania wyjątkowych potraw, efektowniejsze niż elegancka restauracja. Przecież na atmosferę tego obiadu czy kolacji składać się będą kwiaty, drzewa, woda, wszystkie kolory i zapachy ogrodu.

meble na balkon

Technorattanowy stół ogrodowy okrągły

Jak zamienić zwykły taras w takie miejsce totalnego oczarowania i maksymalnej funkcjonalności? Niezastąpione pod tym względem okażą się meble na taras wykonane z technorattanu, pośród których stół ogrodowy okrągły odgrywa niezwykle istotną rolę. Przecież to on stanowi podstawę tarasowej jadalni. Takiej, w której wspaniale będzie zjeść codzienny posiłek, ale też odświętny obiad. Okrągły stół ogrodowy to mebel, który przyda się w wielu sytuacjach. Kiedy będziemy chcieli zorganizować przyjacielskie spotkanie przy kawie i domowym cieście. Kiedy zechcemy wyprawić dziecku urodziny w ogrodzie. Gdy po prostu zapragniemy zjeść tam na spokojnie śniadanie niedzielne, gdy na zewnątrz zagości słońce i zapach kwitnących drzew oraz kwiatów. Okrągły stół do ogrodu to mebel stworzony z myślą o takich drobnych wydarzeniach i przyjemnościach, decydujących o jakości naszego życia.

stół okrągły z technorattanu

Wybierając meble na balkon czy na patio, warto pomyśleć o stole ogrodowym okrągłym. Nie tylko ze względu na jego wytrzymałość oraz użyteczność. Ale także ze względu na jego nieszablonową, nieco romantyczną estetykę. Przywołującą  poniekąd obrazki z dawnych czasów, zwyczaj jedzenia posiłków na świeżym powietrzu, w wytwornym otoczeniu. Ten styl z łatwością przeniesiemy na dzisiejszy taras czy balkon. Gdy wybierzemy okrągły stół z technorattanu.

Okrągły stół ogrodowy RONDO

Przykładem takiej ogrodowej doskonałości w technorattanowej wersji jest stół Rondo. Jego blat pokrywa szyba z hartowanego, przezroczystego szkła o grubości 8 mm. Technorattan plus szkło to naprawdę udane połączenie. Na takim stole każda potrawa wyglądać będzie znakomicie. Wystarczą delikatne dodatki dekoracyjne, żeby mebel ten stał się zupełnie stylowy i romantyczny.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności