Szukaj

 

Meble na balkon

Meble na balkon

Nasza codzienność zdominowana jest przez technikę – pracujemy przed ekranami monitora, a na każdym kroku towarzyszy nam komórka. A może warto czasami odciąć się od rozpraszających czynników i skupić się na tym, co naprawdę ważne? Żeby stworzyć własną, kojącą ostoję nie trzeba wiele – kawałek trawnika, dostęp do świeżego powietrza i chwila sam na sam z własnymi myślami to najlepszy sposób, aby zregenerować ciało i umysł. Substytutem ogrodu z prawdziwego zdarzenia może stać się balkon – dodatkowy, zewnętrzny salonik, który tylko czeka, aby wykorzystać drzemiący w nim potencjał! Pełnię możliwości balkonu pomogą Ci odkryć nietuzinkowe meble na balkon.

Balkon Twoim ogrodem

Aby odetchnąć pełną piersią i poczuć ożywczą energię słońca, nie musisz wyjeżdżać za miasto. Wszystko, czego potrzebujesz do osiągnięcia wewnętrznej harmonii, znajduje się tuż obok! W Oltre udowadniamy, że otoczenie betonowych bloków wcale nie jest ograniczeniem, a wręcz przeciwnie – szansą na wykreowanie wyjątkowego i urokliwego zakątka. Modne meble na balkon, stylowe dekoracje i rośliny w intensywnych barwach to prosty, ale pewny sposób na stworzenie podniebnego ogrodu, w którym znajdziesz ukojenie.

Na zdjęciu ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Stylowe meble na balkon – design i jakość

Kupując wyposażenie na balkon, nie możesz pozwolić sobie na przypadek i nieprzemyślane rozwiązania. Meble balkonowe są nieustannie narażone na działanie zmiennych warunków pogodowych, które mogą negatywnie wpływać na ich strukturę. Ponadto, dla mieszkańców bloków przechowywanie sprzętu i akcesoriów sezonowych jest nie lada problemem – w ciasnych piwnicach często brakuje miejsca, aby znaleźć wolne miejsce na wszystkie przedmioty. Producenci nowoczesnych mebli outdoorowych proponują rozwiązanie, które eliminuje wszystkie niedogodności związane z  użytkowaniem i zabezpieczaniem mebli. Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu zrewolucjonizowały rynek meblarski i udowodniły, że wyposażenie ogrodów może być odporne, solidne i niezwykle stylowe.

Na zdjęciu nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu

Niezawodny technorattan na balkonie

Inspiracją do stworzenia technorattanu był naturalny surowiec – rattan. Syntetyczna plecionka do złudzenia przypomina swój pierwowzór, jednak wykazuje dużo lepsze właściwości. Aby technorattanowe umeblowanie zachowało nieskazitelny wygląd przez długie lata, nie musisz męczyć się z impregnacją ani stosowaniem zabezpieczeń. Zwarty, nieprzepuszczalny materiał jest dla wilgoci, promieniowania UV i skrajnych temperatur barierą nie do przejścia. Po zakończeniu sezonu na wylegiwanie się na świeżym powietrzu, nie musisz znosić wszystkich mebli do garażu czy piwnicy – ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu przezimują na zewnątrz, bez najmniejszej szkody dla ich wyglądu.

powrót

© 2020 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności