Szukaj

 

Donice na taras

Donice na taras

Nawet najpiękniejsze, egzotyczne rośliny o jedwabistych płatkach w soczystych, żywych kolorach tracą swój urok, jeśli pozbawione są odpowiedniej oprawy. Udowadniamy, że donice nie są dla roślin tylko osłonami o czysto praktycznej funkcji. Donice na taras, niczym rama obrazu, mogą wydobyć piękno każdego okazu, dekorując ogród i dopełniając całej aranżacji.

Donice na taras – nie tylko ceramika

Toporne, ceramiczne albo drewniane donice ogrodowe odchodzą powoli w niepamięć. Ich miejsce zajmują duże, nowoczesne donice na taras wykonane w całości z innowacyjnego tworzywa, które szturmem opanowało rynek produktów outdoorowych. Budulcem nowoczesnych modeli jest technorattan – materiał ekologiczny, w pełni odporny na działanie zmiennych warunków pogodowych. Możesz być pewien, że intensywne działanie deszczu, śniegu, promieniowania UV oraz skrajnych temperatur nie wpłynie negatywnie na wygląd donic, które zachowają nieskazitelny wygląd przez wiele lat.

Na zdjęciu skrzynia ogrodowa

Donice na taras z technorattanu

Syntetyczna plecionka do złudzenia przypomina swój naturalny pierwowzór – rattan pozyskiwany z pni palm rotangowych. W procesie barwienia nadano donicom i innym dodatkom z technorattanu piękne kolory, które idealnie współgrają z ogrodową zielenią. Głębokie czernie, szlachetne brązy, modne szarości i czysta biel w połączeniu z soczystą zielenią i kolorowymi płatkami kwiatów tworzą niezwykle dekoracyjne zestawienie, które uświetnia całą zewnętrzną aranżację. Każda donica na taras prezentuje się pięknie solo, jednak najciekawszy efekt gwarantuje ustawienie kilku modeli w szpaler.

Na zdjęciu donica ogrodowa

Nie tylko donice, czyli urządzamy taras

Niepozorne dodatki mają ogromne znaczenie w procesie kształtowania swojej przestrzeni. To właśnie akcesoria i elementy dekoracyjne spajają w całość całą wizję, dodają ogrodom indywidualnego rysu i charakteru. Ciekawym dodatkiem, który pomoże Ci uporządkować ogród i taras jest skrzynia ogrodowa.  Głęboki pojemnik ustawiony nieopodal zestawu mebli ogrodowych weźmie w ryzy wszystkie akcesoria ogrodnicze, pokrowce na meble i dziecięce zabawki. Dzięki skrzyni ogrodowej, nie musisz przerywać odpoczynku, aby udać się do domu po koc czy poduszkę – wszystko, czego potrzebujesz, będzie zawsze pod ręką. Nie musisz obawiać się o to, że deszcz zaleje ulubione pledy - szczelne zamknięcie sprawia, że zawartość skrzyni jest w pełni bezpieczna.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności