Szukaj

 

Stół okrągły z technorattanu

Stół okrągły z technorattanu

Stół okrągły z technorattanu udoskonali każde miejsce, w którym go postawimy. Oczaruje nas swoją wyjątkową formą. Pozwoli organizować w plenerze najbardziej wyszukane przyjęcia. Wystarczy uzupełnić go równie eleganckimi krzesłami czy fotelami, żeby taras zamienił się w stylową restaurację, do której zaprosimy naszych gości. Na co dzień i od święta. Okrągły stół technorattnowy sprawdzi się podczas uroczystych obiadów czy kolacji, wymagających szczególnej oprawy. Zagwarantuje ją doskonałość designu w połączeniu z pięknem otoczenia.

Na zdjęciu krzesła z technorattanu

Zjawiskowy stół okrągły z technorattanu

Krzesła, fotele, leżanki ogrodowe, sofy – w technorattanowej realizacji prezentują się nad wyraz efektownie. Ten zjawiskowy wygląd charakteryzuje również okrągły stół technorattanowy, w którym interesujący materiał idzie w parze z atrakcyjną formą. Przekonamy się sami, że stół tego rodzaju naprawdę warto wykorzystać jako element stylizacyjny każdej przestrzeni ogrodowej i nie tylko.

Romantyczny design stołu okrągłego z technorattanu

Romantyczny design stołu okrągłego z technorattanu sprawia, że ten mebel bardzo często stanowi podstawę zjawiskowych aranżacji ogrodowych. Stół ten idealnie zaprezentuje się na przykład na różanym tarasie czy na patio, którego motywem przewodnim jest ceramika. Altanka w angielskim stylu, efektownie oświetlona, to także doskonałe miejsce do postawienia tam okrągłego stołu technorattanowego. Nie wspominając już o tym, że każda dekoracja stołowa zaprezentuje się na okrągłym stole przepięknie. Piękna zastawa, świeże kwiaty, świeczki ułożone dookoła – taka kompozycja olśni podczas wyszukanej kolacji pośród zieleni czy podczas odświętnego obiadu. Krzesła z technorattanu bądź fotele dopełnią taką romantyczną wizję.

Na zdjęciu leżanki ogrodowe

Okrągły stół technorattanowy nie tylko do ogrodu

Stół okrągły z technorattanu to mebel, który sprawdzi się nie tylko w prywatnym ogrodzie. Fantastycznie zaprezentuje się także we wnętrzach. Na przykład w strefie przejściowej jak szklana zabudowa czy elegancki przedpokój. Z całą pewnością okrągły stół technorattanowy to też niezwykle interesująca propozycja także dla przestrzeni o charakterze publicznym czy komercyjnym.

To doskonały mebel HoReCa, który na przykład sprawdzi się w gustownie urządzonej kawiarni (zarówno w samym pomieszczeniu jak i na zewnątrz). Jego design przywodzi na myśl estetykę francuskich mebli kawiarnianych, pośród których okrągłe stoliki zajmowały istotne miejsce. Były to zazwyczaj meble metalowe. Nowoczesne, okrągłe stoły technorattanowe przewyższają je jeśli chodzi o funkcjonalność, zachowując przy tym tradycyjny urok.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności