• +48 33 484 18 86

  • info@gardenspace.pl  |  Kontakt

menu

  • Oltre - caret Oltre - szukaj

    szukaj

Oltre - szukaj

Meble na taras

Meble na taras

Oltre proponuje niepowtarzalne zestawy mebli na taras, które spowodują, że każde miejsce stanie się wyrafinowaną przestrzenią spełniania marzeń o doskonałym wypoczynku. Wkrótce okaże się, że ogród oferuje nam najwięcej atrakcji i przyjemności. Nie zawsze przecież mamy czas, żeby wyjechać na wakacje czy chociażby na wycieczkę. Zawsze jednak możemy udać się na pięknie urządzony taras, gdzie wypoczniemy kompleksowo. Gdzie odnajdziemy odrobinę spokoju i odzyskamy utracony czas.

Zestawy mebli na taras w dowolnym stylu

Taras romantyczny, klasyczny, rustykalny. Albo – awangardowy, minimalistyczny i futurystyczny. Bez względu na wybraną przez nas stylistykę, z zestawami mebli ogrodowych Oltre, wykreujemy perfekcyjne miejsce do życia pomiędzy domem a ogrodem. Gdzie dzieją się najmilsze rzeczy.

Na zdjęciu meble ogrodowe - Meble ogrodowe Zestaw RONDO ø130 Royal

Na zdjęciu meble ogrodowe - Meble ogrodowe Zestaw RONDO ø130 Royal

Zestaw RAPALLO 2 – rodzinny obiad na tarasie

Ten niepowtarzalny zestaw na pewno przyczyni się do tego, że rodzinne spotkania na tarasie staną się wyczekiwane przez wszystkich. Oltre proponuje przecież meble, które nie tylko odmieniają przestrzeń, ale także kształtują sposoby istnienia. Również zestaw Rapallo odmienia życie rodzinne. Zachęca dorosłych i dzieci do wyjścia na świeże powietrze, do spędzania tam wolnego czasu, na przykład na graniu w gry planszowe. Zestaw Rapallo integruje i czaruje.

Ten zestaw tworzy elegancki stół Rapallo oraz sześć krzeseł Mona. Charakteryzuje go elegancja, ale też funkcjonalność. Komponujące go meble są odporne na działanie czynników zewnętrznych. To doskonałe zestawienie włoskiego szyku z użytecznością.

Zestaw FIRENZE – rozkoszna niedziela na tarasie

Beztroska niedziela spędzona na tarasie? Dlaczego nie, każdy od czasu do czasu (a może raz w tygodniu?) zasługuje na taki dzień całkowitego relaksu. Kiedy nigdzie nie trzeba jechać i nic nie trzeba robić. Wspaniale. Charakter tego dnia – podkreśli komfortowy zestaw Firenze.

Subtelne fotele, dwuosobowa sofa i stolik – te meble tworzą zestaw Firenze. Mogą także stworzyć klimat doskonałego dnia na tarasie. Takiego, który płynie sobie leniwie pomiędzy dźwiękami, smakami i zapachami dojrzałego lata, wczesnej wiosny czy kolorowej jesieni. Urodą życia w tak przyjemnie umeblowanym miejscu cieszyć się można długo. Wystarczy tylko otworzyć drzwi prowadzące na taras, żeby znaleźć się w innym świecie.

powrót

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności