Szukaj

 

Leżaki tarasowe

Leżaki tarasowe

Leżaki tarasowe zdobywają współczesną przestrzeń rekreacji. Pojawiają się na najbardziej eleganckich tarasach prywatnych, na których liczy się cudowny wypoczynek codzienny. Ale także meblują kompleksowo rozmaite strefy komercyjne jak tarasy należące do SPA, do hoteli czy do kawiarenek w plażowym stylu. Do wszelkich lokali, które udostępniają dla gości patio, taras czy nawet kawałek prawdziwej plaży. Leżaki ogrodowe mają obecnie wiele zastosowań. Także dlatego że wyglądają rewelacyjnie. Elegancko, designersko, stylowo. Przypominają wytworne szezlongi, które dawniej meblowały głównie wnętrza, a dziś wykorzystywane są na zewnątrz.

Leżaki tarasowe MARA – być wreszcie sobą!

Nowoczesne leżaki na taras to wygoda, którą pokochamy, oddając się rozkosznemu odprężeniu na świeżym powietrzu. To przyjemność wynikająca z oderwania się od szarej rzeczywistości pełnej kłopotów podczas popołudnia spędzonego na komfortowym leżaku. Na przykład takim jak marzenie, jak leżak ogrodowy MARA z technorattanu. Mebel ten okaże się niezastąpiony w pojedynkę lub w duecie z małym stolikiem ogrodowym czy z drugim leżakiem. Tak stworzymy coś na wzór zestawu tarasowego. Leżaki tarasowe jak Mara świetnie też uzupełnią zestawy ogrodowe technorattan.

Leżaki na taras SWING – czerpać radość na co dzień!

Dzięki leżakom tarasowym w prosty sposób zmienimy najbliższą przestrzeń tak, żeby maksymalnie cieszyć się życiem. Podobnie jak fotel wiszący z technorattanu leżak ogrodowy Swing ma w sobie coś z zabawy, z dziecięcych niemalże atrakcji, którym warto ulec od czasu do czasu. Przecież swing to muzyka, beztroska i energia. Tę ostatnią na pewno odzyskamy, wypoczywając na leżaku Swing ustawionym na tarasie. Mebel ten zadowoli jednocześnie najbardziej wybrednych estetów ogrodu, gdyż prezentuje się interesująco i elegancko.

Leżak Swing dostępny jest w brązie i w szarości. W obu ujęciach kolorystycznych wygląda efektownie. Z powodzeniem umeblujemy nim najbardziej dystyngowany taras, na którym wygoda ma się łączyć z designem. Leżaki Swing to także perfekcyjne meble HoReCa, których zalety docenią goście pensjonatu, hotelu, SPA czy kawiarni otwartej na piękny ogród. Idealnie dopełnią efektowny taras widokowy, również ten o komercyjnym przeznaczeniu. Wyznaczą strefę wypoczynku, do której każdy zechce powracać wiele razy, żeby wypić na spokojnie kawę w miłym otoczeniu, żeby napawać się widokami, żeby posłuchać muzyki i nacieszyć się słońcem.

powrót

© 2020 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności