Szukaj

 

Fotel wiszący z technorattanu

Fotel wiszący z technorattanu

Fotel wiszący z technorattanu to czysta fantazja. To nieoczywisty mebel, który chyba każdy właściciel ogrodu pragnie umieścić w swojej przestrzeni. To przedmiot niejednoznaczny, bo częściowo będący fotelem, a częściowo huśtawką czy też bujakiem. To nie tylko czysta fantazja, ale też czysta przyjemność odrywania się od ziemi i od przyziemności. Od kłopotów dnia codziennego w kierunku tego, co totalnie rozkoszne, miłe, wymarzone. Ale fotel wiszący w technorattanowej wersji to także cudna dekoracja przestrzeni, gdyż mebel ten wygląda naprawdę nieziemsko.

KOKON, czyli fotel wiszący z technorattanu

Fotel wiszący z technorattanu uzupełni rewelacyjnie meble tarasowe z technorattanu, ale nie tylko na pograniczu domu i ogrodu okaże się niezastąpiony i w stu procentach dekoracyjny. Doskonale zaprezentuje się jakby ukryty w głębi ogrodu, w uroczym zakątku, w którym spędzimy cudowne chwile beztroski. Odkryjemy wówczas wiszący fotel z technorattanu niczym niespodziankę. Stanie się tak na pewno, gdy wybierzemy ekskluzywny wiszący fotel technorattanowy Kokon. To prawdziwa doskonałość do ogrodu, w którym marzenia pokrywają się z rzeczywistością. W takim fotelu wiszącym z technorattanu ukryjemy się niczym w kokonie. Pozostaniemy tam sami lub wykorzystamy ten niekonwencjonalny mebel podczas ogrodowych spotkań z bliskimi. Naprawdę warto spróbować pobujać się odrobinę i z nieco innej perspektywy spojrzeć nie tylko na ogród, ale na swoje życie.

Biały fotel wiszący technorattanowy

Meble ogrodowe z technorattanu cieszą się ogromną popularnością. Zarówno te bardziej klasyczne w brązowym kolorze jaki i te niezwykle modne obecnie, czyli całe w bieli. Fotel wiszący w białym kolorze to nie tylko podążanie za aranżacyjnymi trendami. To również nieskazitelne piękno formy, która udoskonali każde patio, taras, werandę czy duży balkon. Biały Kokon z technorattanu idealnie uzupełni biały zestaw mebli technorattanowych, ale równie interesująco będzie wyglądał w pojedynkę ustawiony na podłożu lub zawieszony na drzewie.

Wyobraźnia podsuwa nam nie tylko scenariusz niesamowitych chwil spędzonych w takim specjalnym kokonie, ale też efektowne obrazy ogrodu, które dzięki niemu stworzymy. Szczególnie wiosną, gdy zakwitną drzewa i kwiaty, gdy natura stworzy samoistnie białe tło dla stylowych mebli z technorattanu. Wówczas biały fotel wiszący w technorattanowej odsłonie ukaże całe swoje piękno.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności