• +48 33 484 18 86

  • info@gardenspace.pl  |  Kontakt

menu

  • Oltre - caret Oltre - szukaj

    szukaj

Oltre - szukaj

Luksusowe meble ogrodowe

Luksusowe meble ogrodowe

Godzinna drzemka na hamaku w ogrodzie, pogaduchy z przyjaciółmi na miękkiej, komfortowej kanapie ustawionej w zacisznym kąciku pośród zielonych koron drzew albo samotny, wyciszający relaks na tarasie to małe przyjemności, które nadają kolorytu letnim dniom. Aby każde ciepłe popołudnie miało niepowtarzalny smak, nie musisz wyjeżdżać za miasto w poszukiwaniu naturalnej  scenerii. Tuż za progiem domu możesz stworzyć idealne warunki do wartościowego odpoczynku. Piękne kompozycje roślin elektryzujących żywymi kolorami, błoga cisza wokoło i luksusowe meble ogrodowe to połączenie, które ukoi ciało i zmysły. Sprawdź nasze propozycje modeli, którym nie oprze się żaden miłośnik ogrodowego lenistwa.

Klasa i delikatność - ekskluzywna sofa ogrodowa PORTOFINO

Sofa PORTFINO to propozycja absolutnie wyjątkowa. Ustawiając zgrabną, technorattanową kanapę na tarasowych deskach zyskujesz nie tylko wygodne siedzisko, ale również komfortowe łóżko. Rozgwieżdżone, sierpniowe niebo, lekki wiatr niosący ochłodzenie po upalnym dniu i rozkoszna miękkość poduszek sofy PORTOFINO… Czy lato może mieć piękniejsze oblicze?

Na zdjęciu ekskluzywne meble ogrodowe

Luksusowe meble ogrodowe – zestaw MILANO

Projektanci mebli Oltre postawili sobie za cel stworzenie kolekcji unikatowych mebli outdoorowych, które designem i wygodą dorównują najlepszym salonowym kompletom wypoczynkowym. Z satysfakcją musimy przyznać, że misja zakończyła się sukcesem! Zestawy eleganckich, minimalistycznych kompletów MILANO wnoszą do zewnętrznych przestrzeni szyk i klasę. Szlachetne kolory, wzornictwo wyznaczające trendy na rynku i wysoka jakość materiałów składają się na perfekcyjną całość. Tylko od Ciebie zależy, czy chcesz się cieszyć słońcem przy rodzinnym grillu, czy w samotności poczytać książkę na wygodnej, jednoosobowej leżance - praktyczna, modułowa budowa pozwala na tworzenie niepowtarzalnych kompozycji dostosowanych do chwilowych potrzeb. Ponadto, nie musisz martwić się, że kapryśna pogoda naruszy nieskazitelną strukturę  mebli. Ekskluzywne meble ogrodowe MILANO są odporne na działanie wilgoci, promieniowania UV i skrajnych temperatur.

Na zdjęciu meble z technorattanu

Leżak ogrodowy MARA – domowe SPA dla wymagającyh

Zgrabny leżak o płynnej, falistej linii w niczym nie przypomina standardowych, rozkładanych leżaków, które do niedawna gościły w naszych ogrodach. Wystarczy raz rozgościć się w ramionach MARY aby wiedzieć, że już nigdy nie powrócisz do starych modeli. Regulowane leżaki i inne meble z technorattanu sprawdzą się również na balkonie – dzięki kilku niebanalnym akcentom zwyczajny balkon stanie się uroczym, podniebnym salonem z widokiem na tętniące życiem miasto.

powrót

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności