Szukaj

 

Krzesła do ogrodu

Krzesła do ogrodu

Wygodny i zachwycający estetyką ogród? Krzesła do ogrodu pomogą Ci odkryć na nowo możliwości drzemiące tuż za progiem domu. Miękki, duży fotel, zapach świeżo skoszonej trawy unoszący się w powietrzu, lekki wiatr muskający twarz i słońce ogrzewające policzki… Czy popołudniowy odpoczynek może mieć piękniejsze oblicze? Sprawdź, jakie krzesła ogrodowe i fotele staną się ulubionym towarzyszem letniego relaksu.

Technorattanowe krzesła do ogrodu – design i wygoda

Meble z kolekcji Oltre to najlepszy dowód na to, że wyposażenie ogrodowe może stać na równi z meblami salonowymi najwyższej klasy. Projektanci tworzący luksusową kolekcję postawili sobie za cel stworzenie mebli, które będą harmonijnie łączyć walory użytkowe i funkcjonalne. Owocem działań ambitnych designerów są krzesła do ogrodu, w których bezwzględna trwałość przenika się z minimalistycznym, modnym wzornictwem.

meble ogrodowe luksusowe

Krzesła ogrodowe Oltre na pierwszy rzut oka wydają się być delikatne. Niech nie zwiodą Cię pozory! Pod powłoką subtelności kryje się bezwzględna trwałość w każdych warunkach. Meble ogrodowe luksusowe wykonane są przede wszystkim z technorattanu – innowacyjnego odpowiednika naturalnego, azjatyckiego rattanu. Plecionka o zwartej, nieprzepuszczalnej strukturze jest w pełni odporna na działanie czynników zewnętrznych. Możesz mieć pewność, że deszcz, śnieg, promieniowanie UV i skrajne temperatury nie wpłyną negatywnie na kondycję ulubionych krzeseł. Podstawą konstrukcji mebli jest aluminiowy stelaż. Lekkość konstrukcji i walory użytkowe sprawiły, że meble z technorattanu coraz częściej umilają nam czas spędzany na basenach, w hotelach, restauracjach i ośrodkach SPA.

Krzesła do ogrodu z poduszkami  – praktyczne czy problematyczne?

meble ogrodowe technorattanowe

Znaczna część z nas rezygnuje z mebli ogrodowych z elementami tapicerowanymi z obawy, że materiał będzie chłonął wilgoć i szybko ulegnie zniszczeniu. Kupując meble Oltre, możesz odłożyć troski na bok. Poduszki i siedziska krzeseł oraz foteli wykonane są z pianki tapicerskiej o dużej gęstości, dzięki czemu nie odkształcają się pod wpływem nacisku. Co więcej, poszewki zabezpieczone są ochronną warstwą teflonu, który nie absorbuje wody i zanieczyszczeń. To właśnie dzięki przemyślanym i praktycznym rozwiązaniom meble ogrodowe technorattanowe są tak wyjątkowe i z sezonu na sezon cieszą się  coraz większym zainteresowaniem.

powrót

© 2019 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności