Szukaj

 

Meble restauracyjne

Meble restauracyjne

Co sprawia, że lokale cieszą się dużym zainteresowaniem klientów? Na sukces w gastronomicznym biznesie składa się wiele elementów – wyszukana kuchnia, dobra lokalizacja, obsługa na wysokim poziomie i kunszt szefa kuchni to tylko część z nich. Jednym z najważniejszych czynników kształtującym każdy lokal jest wystrój! To właśnie meble restauracyjne, subtelna kolorystyka, nastrojowe oświetlenie i stylowe dodatki nadają przestrzeni charakteru, przykuwają wzrok przechodniów i sprzyjają odpoczynkowi. Jakie meble powinien mieć w swojej kolekcji każdy przedsiębiorca, który chce rozpieszczać gości nie tylko poprzez serwowaną kuchnię?

Niezniszczalne meble restauracyjne

meble do kawiarni

Czy znalezienie pięknych i efektowych mebli, które zdadzą egzamin w trudnych, wymagających warunkach jest możliwe? W Oltre udowadniamy, że tak! Meble restauracyjne z bogatej kolekcji łączą w sobie ponadprzeciętną trwałość, lekką formę oraz design współgrający z najświeższymi trendami. Sukces naszych mebli tkwi w zastosowaniu wysokiej klasy technorattanu – materiału, który zrewolucjonizował rynek mebli outdoorowych. Technorattan jest tworzywem o zwartej, nieprzepuszczalnej strukturze, która nie absorbuje wilgoci oraz zanieczyszczeń, dzięki czemu meble do kawiarni czy restauracji zachowują nieskazitelny wygląd pomimo intensywnego użytkowania. Wybierając do swojego lokalu meble z technorattanu, zyskujesz trwałe i stylowe wyposażenie, które sprawdzi się zarówno wewnątrz budynku, jak i w strefie zewnętrznej.

Klasyczne zestawy do restauracji

stoły do restauracji

Ponadczasowym i praktycznym połączeniem, które sprawdzi się zarówno we wnętrzu dużej restauracji, jak i niewielkim tarasie czy ogródku, jest zestaw składający się ze stołu i krzeseł. Aby stoły do restauracji były jeszcze bardziej funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, pokryliśmy wyplatane blaty szybami ze szkła hartowanego. Przezroczysta tafla za nic ma sobie gorące i ciężkie naczynia, sprzyja utrzymaniu czystości i zwiększa bezpieczeństwo gości zgromadzonych przy stole. W lokalach, gdzie ton aranżacji nadaje elegancja i wytworność, doskonale sprawdzą się modele w okrągłym kształcie i głębokie fotele wyłożone miękkimi poduszkami. Jeśli bardziej niż klasykę cenisz nowoczesność, warto przyjrzeć się bliżej designerskim hokerom i wysokim stolikom w barowym stylu.

powrót

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności