Szukaj

 

Nowoczesny ogród

Nowoczesny ogród

Marzenie o pięknym, cieszącym oczy ogrodzie wreszcie może nabrać realnych kształtów! Jak stworzyć nowoczesny ogród dopasowany do geometrycznej, pozbawionej zbędnych ozdobników bryły domu? Sprawdź, jakie trendy wysuwają się w tym sezonie na prowadzenie!

Nowoczesny ogród z meblami z technorattanu

Przyglądając się pracom wziętych architektów, nie sposób nie zauważyć, jaki styl dominuje w większości propozycji – minimalizm! Pomimo, że moda na oszczędne formy i stonowane kolory zagościła w naszych mieszkaniach i ogrodach już jakiś czas temu, to wciąż cieszy się pozycją lidera. Nowoczesny ogród zaprojektowany w myśl zasady „mniej znaczy więcej” powinien urzekać dopracowanym w najmniejszym szczególe układem, symetrią, szlachetnością barw. Nie ma tutaj miejsca na nieprzemyślane rozwiązania – każdy element jest przemyślaną częścią spójnej układanki.

Meble z technorattanu doskonale wpisują się w minimalistyczną konwencję. W rozbudowanej kolekcji Oltre znajdziesz wysokiej klasy meble, które w mistrzowski sposób łączą w sobie walory estetyczne i użytkowe. Stoły, krzesła i designerskie kanapy w stonowanych barwach prezentują się niezwykle efektownie, a jednocześnie zaskakują swoją lekkością i odpornością na czynniki zewnętrzne.

Zamiast klasycznych krzeseł i stołów

Meble na taras z linii Oltre znacznie różnią się od asortymentu dostępnego w większości sklepów. W katalogu znajdziesz nie tylko klasyczne stoły, fotele i krzesła, ale również oryginalne huśtawki i leżaki. Możesz mieć pewność, że otulający KOKON albo szykowna GRAZIA staną się nieodłącznymi towarzyszami błogich, samotnych chwil relaksu.

Nowoczesny ogród musi być funkcjonalny!

Nowoczesny ogród jest nie tylko zapierającym dech w piersiach obrazkiem. To przede wszystkim funkcjonalne miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz centrum samotnego relaksu wśród zielonej, kojącej scenerii. Aby zapewnić sobie i bliskim optymalne warunki do wartościowego odpoczynku, warto zainwestować w dodatki, dzięki którym żadna pogoda nie zamknie Cię w czterech ścianach. Czołowi producenci wysokiej klasy sprzętu oferują nie tylko klasyczne parasole, które zmieszczą się nawet na niewielkim tarasie, ale również zadaszenia w formie innowacyjnej pergoli. Na szczególną uwagę zasługują również paleniska czy promienniki podczerwieni, które sprawią, że ogród będzie zachwycał nie tylko w dzień, ale również po zmroku.

powrót

© 2019 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności