Szukaj

 

Doniczki z technorattanu

Doniczki z technorattanu

W każdym wręcz zakątku ogrodowym, w strefie przydomowej, a także w otoczeniu budynków o komercyjnym przeznaczeniu – przepięknie zaprezentują się doniczki z technorattanu. Te stylowe dodatki wspaniale wyglądać będą w roślinnym otoczeniu. Współtworząc wtedy jakby zwielokrotniony efekt flory w różnych wariantach, kolorach i gatunkach. Ale doniczki technorattanowe to także świetny pomysł na wprowadzenie natury tam, gdzie jej brakuje. Na przykład do kawiarnianego ogródka czy przed drzwi wejściowe do stylowego sklepu. Okazuje się, że solidne i poręczne donice z technorattanu to przedmioty uniwersalne, które doskonale wypowiadają naszą kreatywność, rozmaicie ukierunkowaną.

Atrakcyjne doniczki z technorattanu

Doniczki technorattanowe doskonale dookreślą charakter każdej aranżacji ogrodowej i nie tylko. Wspaniale uzupełnią meble na taras, tworząc wraz  nimi interesującą kompozycję, także kolorystyczną. Technorattanowe doniczki dostępne są w wielu kolorach (bardzo modnych), więc bez problemu dopasujemy je do wymyślonej przez nas stylizacji tarasowej, ale też balkonowej, bo doniczki z technorattanu upiększą też meble na balkon czy na werandę. Białe, brązowe, szare  – mamy możliwość poeksperymentowania z barwą, ale też z kształtem czy z rozmiarem.

donice technorattanowe

Doniczkami z technorattanu w kształcie sześcianów wyznaczymy na przykład granice restauracyjnego ogródka. Albo ustawimy je wzdłuż ścieżki, prowadzącej do domu. Wystarczą dwie doniczki rozszerzane ku górze, żeby reprezentacyjne drzwi wejściowe nabrały szczególnego charakteru. Także, gdy prowadzą one do wnętrza o charakterze ogólnodostępnym, jak biblioteka czy  salon urody. W ten sposób wyróżniamy naszą przestrzeń. Nadając jej niezwykły czar, w technorattnowym wydaniu.

Stylizacje z doniczkami z technorattanu w roli głównej

donice do ogrodu

Kiedy brakuje nam pomysłu na atrakcyjną aranżację strefy pomiędzy domem a ogrodem, zakątka ogrodowego oddalonego od budynku, otoczenia sklepu bądź kawiarni – to postawmy w tych miejscach efektowne donice technorattanowe. Umożliwią nam one wystylizowanie przestrzeni w wielu kierunkach. W stylu romantycznym i urokliwym. W minimalistycznym i jednowymiarowym. W duchu śródziemnomorskiego patio. Reszta zależy już tylko od roślin, na które się zdecydujemy i od sposobu zestawienia donic z pozostałymi elementami aranżacji. Takie przedsięwzięcie stylistyczne po prostu zawsze się uda!

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności