Szukaj

 

Donice do ogrodu

Donice do ogrodu

Donice do ogrodu to przedmioty posiadające walor dekoracyjny, których nie może zabraknąć w stylowym i starannie skomponowanym ogrodzie. Pozwalają nam one w elegancki sposób połączyć sztukę i naturę. Umożliwiają wyrażenie kreatywności i podkreślenie naturalności. Pomagają uzupełnić pusty do tej pory taras czy balkon motywami roślinnymi, które w atrakcyjnej oprawie nabierają szczególnego wdzięku. Donice ogrodowe to te elementy ozdobne, których znaczenie naprawdę warto docenić, bawiąc się artyzmem natury i przestrzeni.

Kubistyczne donice do ogrodu

Szczególnie interesująco prezentują się donice technorattanowe w kształcie kostki. Można doszukać się w nich odwołania do kubistycznej sztuki, w której sześcian odgrywał istotną rolę. Zresztą sama nazwa kubizmu wiąże się właśnie z kostką, którą można podziwiać z każdej strony. Podobnie jak technorattanowe donice ogrodowe, które stworzą dowolny układ wszędzie tam, gdzie tylko będziemy chcieli udoskonalić naszą przestrzeń. Z donicami do ogrodu na pewno się to uda!

Zwłaszcza gdy zdecydujemy się na te zrobione z technorattanu, same  w sobie posiadające niezwykłe walory ozdobne. Jeśli takie donice do ogrodu uzupełnimy pięknymi roślinami, wówczas dzieło ogrodu powstanie na naszych oczach. Stoły do ogrodu czy zestawy wypoczynkowe otoczone takimi kubistycznymi kostkami zyskają najlepszą oprawę. Tego typu aranżacje sprawdzą się nie tylko w prywatnych ogrodach, ale także w restauracjach czy w hotelach.

Fantastyczne donice ogrodowe

Jeśli poszukujemy prostych i interesujących dekoracji, które dookreślą charakter miejsca, w którym stoją krzesła do ogrodu, fotele, stół czy zestaw wypoczynkowy – donice technorattanowe stanowią najlepsze rozwiązanie. Zwłaszcza że występują w wielu rozmiarach, więc bez trudu dopasujemy je do warunków danego miejsca.

Przepięknie na każdym tarasie, na patio czy po prostu wzdłuż ścieżki ogrodowej wyglądać będą donice rozszerzane delikatnie ku górze. Dopasujemy ich rozmiar nie tylko do miejsca, ale też do wielkości roślin, które chcemy w nich umieścić.

Pomysłowe aranżacje z donicami do ogrodu

Technorattanowe donice do ogrodu zapewniają nam wiele możliwości aranżacyjnych. Także w zakresie kolorystyki. Wyobraźmy sobie na przykład naturalistyczny zakątek leśny, w którym stoi drewniana altanka lub bajkowy domek ogrodowy. Do takiego miejsca może nas doprowadzić ścieżka wyznaczona poprzez brązowe donice z technorattanu, w których umieścimy nasze ulubione kwiaty.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności