Szukaj

 

Donice technorattanowe

Donice technorattanowe

Czasami proste, niepozorne elementy sprawiają, że aranżacja wnętrza staje się spójna i ciekawa. Podczas projektowania ogrodu lub meblowania balkonu również nie powinniśmy zapominać o dekoracyjnych akcentach, takich jak donice ogrodowe. Nie daj się zwieść pozorom – proste, geometryczne bryły stanowią złoty środek między estetyką a funkcjonalnością. Poznaj modele donic z technorattanu i przekonaj się sam, jak wielką wartość mogą wnieść do przydomowej przestrzeni.

Niebanalne donice technorattanowe – geometryczne inspiracje

Moda na minimalizm trwa w najlepsze. Zafascynowani prostotą i przejrzystością, dążymy do osiągnięcia harmonii nie tylko w salonach czy sypialniach, ale również w ogrodach. Wydawać by się mogło, że ogrodowym aranżacjom ton nadaje czysta, nieposkromiona natura, która rozkrzewia się własnym, nieskrępowanym rytmem. Nic bardziej mylnego! Odpowiednie dodatki i meble na taras ciekawie równoważą naturalny krajobraz i nadają mu nowoczesnego, eleganckiego rysu.

donice technorattanowe

Donice technorattanowe z kolekcji Oltre świetnie komponują się z kompletami mebli wykonanych z tego samego tworzywa. Zróżnicowanie kształtów i wielkości daje ogromne pole do popisu nie tylko w podczas urządzania ogrodu, ale również balkonu. Aby stworzyć swój własny, podniebny ogródek wśród miejskiego krajobrazu nie trzeba wiele: meble na balkon w formie małego zestawu kawowego albo komfortowych leżaków i donice z technorattanu wypełnione ulubionymi kwiatami w zupełności wystarczą, aby stworzyć warunki sprzyjające odpoczynkowi i relaksowi.

meble na taras

Wśród szerokiego wachlarza stylowych donic znajdują się modele w różnorodnych kształtach, począwszy od niewielkich i zgrabnych osłon, poprzez donice średniej wielkości, na dużych, imponujących kostkach kończąc. Każdy model kupić możesz w kilku głębokich, szlachetnych kolorach, które ciekawie współgrają z naturalną, żywą paletą w ogrodzie. Ponadto, głównym budulcem dodatków jest technorattan – materiał niezwykle trwały i odporny na działanie zmiennych warunków pogodowych. Możesz mieć pewność, że Twoje kwiaty będą cieszyć oko dzięki pięknej oprawie przez długie lata.

Solo czy w duecie?

meble na balkon

Każda z donic prezentuje się pięknie samodzielnie, jednak pełnię swoich możliwości odkrywa zestawiona z innymi produktami z tej samej serii. Szpaler stylowych donic sprytnie i efektownie podzieli przestrzeń na strefy. Ponadto, ustawiając przy płocie albo na tarasie szereg donic wypełnionych zwartymi krzewami, skutecznie i dyskretnie odgradzasz się od wzroku ciekawskich sąsiadów.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności