Szukaj

 

Białe meble ogrodowe

Białe meble ogrodowe

Białe meble ogrodowe to czyste piękno, któremu możemy nadać pożądany kształt. To aranżacje z duszą i z romantyzmem, ale też takie, w których widać inspiracje płynące z trudnej sztuki współczesnej. Ten artyzm wkracza nagle do przestrzeni codzienności, także w jej wymiarze ogrodowym i wpływa na jakość naszego bycia. Białe meble ogrodowe to wyraz ogólnego urzeczenia bielą jako barwą, od której wszystko się zaczyna. Także fantazja ogrodu i domu, która spaja stylizacje wnętrzarskie z ogrodowymi. Wytworne meble w bieli ustawione na tarasie idealnie przecież połączą strefę eleganckich wnętrz ze strefą malowniczego ogrodu.

Biała sofa ogrodowa PORTOFINO – białe meble ogrodowe jak z bajki

Białe meble do ogrodu mają w sobie nie tylko coś artystycznego, ale też coś bajkowego. Tak właśnie prezentuje się sofa Portofino w białej wersji. Niczym bajkowe zjawisko, które nagle pojawiło się w naszym ogrodzie. Meble ogrodowe z technorattanu niewątpliwie wyróżniają miejsce spośród wielu innych. Stanie się tak na pewno, gdy na tarasie, na patio, w otwartej przestrzeni ogrodu ustawimy białą sofę Portofino. Oto kawałek bajki przeniesiemy do realności, w której odpłyniemy do krainy cudownego wypoczynku. Zresztą zjawiskowa sofa Portofino ma w sobie coś z zarysu żaglówki, zwłaszcza gdy podniesiemy dołączony do niej baldachim (chroniący przed słońcem czy wiatrem). Wystarczy już tylko sobie wyobrazić, że oto płyniemy po niekończącym się morzu zieleni. Docenimy aranżacyjne i jakże fantazyjne możliwości białych mebli ogrodowych.

Biały stół ogrodowy RAPALLO – białe meble do ogrodu elegancji

Meble tarasowe z technorattanu to najlepszy wybór, jeśli urządzamy na przykład ogrodową jadalnię. Wówczas niezastąpiony okaże się stół Rapallo, który w białej wersji prezentuje się salonowo. Niczym modny mebel dedykowany najbardziej eleganckim wnętrzom. Tymczasem odporny na działanie czynników zewnętrznych stół Rapallo może stać z powodzeniem na tarasie przy różnej pogodzie, wyglądając przy tym przepięknie. Dekoracja takiego stołu będzie czystą przyjemnością estetyczną. Wyobraźmy sobie pastelowe serwetki, kwiaty zerwane w ogrodzie i umieszczone w szklanym wazonie, subtelną porcelaną obiadową – biały stół Rapallo zyska wówczas prawdziwy sens. Zwłaszcza gdy ustawimy go na białej werandzie czy na tarasie wykonanym z białej deski kompozytowej. Oto jak spełnia się biała elegancja w plenerze.

powrót

© 2020 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności