• +48 33 484 18 86

  • info@gardenspace.pl  |  Kontakt

menu

  • Oltre - caret Oltre - szukaj

    szukaj

Oltre - szukaj

Meble ogrodowe z technorattanu

Meble ogrodowe z technorattanu

Drewniane, metalowe, wiklinowe i rattanowe… Wybór dostępnych modeli mebli dedykowanych zewnętrznym przestrzeniom jest obecnie ogromny. Niemal każdy sklep z wyposażeniem outdoorowym oferuje nam szeroki przekrój modeli inspirowanych wiejską sielanką, stylem retro, nieśmiertelną klasyką albo odległymi tropikami. W tej stylistycznej mozaice szczególnie wyróżnia się jeden rodzaj ogrodowego umeblowania – modele wykonane z ekologicznego rattanu syntetycznego. Eleganckie, solidne i modne meble ogrodowe z technorattanu są kwintesencją subtelnego szyku, który wśród zielonych koron drzew, pachnących kwiatów o delikatnych płatkach, oczek wodnych i bujnych, ozdobnych traw prezentuje się wyjątkowo okazale.

Na zdjęciu meble z technorattanu

Nowoczesność w eleganckim wydaniu

Kto powiedział, że wygodne sofy są zarezerwowane tylko dla salonów? Meble ogrodowe z technorattanu o modułowej budowie wyznaczają całkiem nowe standardy w zewnętrznych przestrzeniach. Rozłożyste zestawy wypoczynkowe składają się z mobilnych elementów, które można dowolnie łączyć i zestawiać, za każdym razem tworząc unikatowe zestawienie. Dzięki intuicyjnej budowie i lekkości komponentów, cała zabawa jest niezwykle prosta! Ponadto, meble z technorattanu są odporne na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu troskę o ich kondycję można odłożyć na bok.  Poduszki i siedziska zabezpieczone są warstwą teflonu, dzięki czemu nie absorbują wilgoci oraz zanieczyszczeń.

Subtelny urok klasyki

Okrągły, delikatny stół otoczony lekkimi krzesłami z wyplatanymi siedziskami aż zaprasza, aby oderwać się na chwilę od obowiązków i w akompaniamencie szumu drzew i cichego śpiewu ptaków delektować się filiżanką aromatycznej kawy. Technorattan meble pięknie prezentują się zarówno na trawniku, jak i na tarasowych deskach. Wybierając spośród kilku opcji kolorystycznych, możesz stworzyć zestawienie idealnie współgrające z otoczeniem domu.

Na zdjęciu technorattan meble

Meble ogrodowe z technorattanu dla dzieci

Komputer i telewizja mają niebezpiecznego rywala! Duża, wygodna huśtawka wypełniona po brzegi miękką poduszką to wystarczający powód, aby opuścić swój pokój i wyszaleć się na świeżym powietrzu. A kiedy dziecko zmęczy się już zabawą, każdy dorosły znajdzie w ramionach wygodnego, bujanego kokonu chwilę wytchnienia i odpoczynku, który przyniesie ukojenie po ciężkim, stresującym dniu..

powrót