Szukaj

 

Meble ogrodowe

Meble ogrodowe

Dekoracja ogrodu w niepowtarzalnym stylu i komfort, który udoskonali każdą chwilę spędzaną na świeżym powietrzu? Oto meble ogrodowe Oltre, czyli doskonałość stylistyczna i jednocześnie maksymalna wygoda ogrodowej egzystencji. Gotowe zestawy i pojedyncze przedmioty, które od podstaw zmieniają przebywanie na zewnątrz domu – na słonecznym tarasie, na uroczej werandzie, na romantycznym patio. Czyli wszędzie tam, gdzie chcemy cieszyć się urodą życia.

Zestaw FIRENZE – meble ogrodowe do rozmarzenia się

meble ogrodowe Firenze

Dwuosobowa sofa, stolik, dwa fotele – tak konstruuje się stylistyczna doskonałość, którą wystarczy umieścić w ogrodowej przestrzeni. Meble Firenze to lekkość formalna i zapowiedź lekkiego bycia w ogrodzie, wypełnionego dobrymi emocjami. Solidne przedmioty z technorattanu zawierają w sobie finezję i fantazję, artyzm i romantyzm. Zestaw Firenze idealnie umebluje na przykład uroczą werandę.

Meble ogrodowe 9 MILANO – doskonały do leniuchowania

Przyjemność bez granic – to właśnie zapewnia zestaw ogrodowy 9 Milano. Przekonamy się, że meble modułowe to odpowiedź na dynamikę codziennego bycia. Poszczególne elementy można komponować tak, jak tego w danej chwili najbardziej potrzebujemy. Uwzględniając także wymogi estetyczne. Zestaw Milano w każdej kombinacji wygląda fantastycznie. Luksusowo i stylowo. Komponują go: dwa elementy narożne i jeden środkowy, szezlong, stolik z systemu Venezia oraz fotel.

Zestaw Milano stworzy fantastyczne miejsce do leniuchowania. W doborowym towarzystwie lub w rozkosznej samotności. Organizacja spotkania na tarasie stanie się prosta jak nigdy. Każdy z zaproszonych gości poczuje się jak u siebie i zechce do nas powrócić, by wspólnie świętować zwykłe i niezwykłe momenty życia.

Meble ogrodowe RAPALLO 2 – doskonały do podania obiadu

Nie ma sensu podawać obiadu w jadalni, kiedy na zewnątrz jest piękna pogoda. Zresztą nawet w pochmurne dni lepiej zjeść pyszne dania na werandzie czy na tarasie. Umeblowanym wygodnie i pięknie. Umożliwi to zestaw Rapallo 2, składający się ze stołu ogrodowego i sześciu krzeseł Mona.

meble ogrodowe Rapallo 2

Zestaw Rapallo 2 pomoże nam stworzyć tarasowy salon czy jadalnię, gdzie każdy podany posiłek posmakuje sto razy lepiej niż w najpiękniejszym pomieszczeniu. Te meble ogrodowe sprawią, że na nowo zagościmy w naszej przestrzeni i równie chętnie będziemy do niej zapraszać bliskich.

Meble ogrodowe 9 VENEZIA – doskonałe do spotkań

Meble ogrodowe na miarę naszych oczekiwań, marzeń i potrzeb, czyli zestaw 9 Venezia. Wytworność designu idzie w parze z jego prostotą. Estetyka w stylu włoskim, opierająca się na luksusowej prezentacji. Zestaw 9 Venezia okazuje się po prostu stworzony do tego, żeby dostarczać przyjemności przebywania w ogrodzie. Tworzą go: element środkowy i narożny, stolik i fotel.

meble ogrodowe Venezia 9

Zestaw ten idealnie umebluje taras, który pragniemy przemienić w miejsce niezwykłych spotkań. Tych odświętnych i uroczystych, ale także tych spontanicznych, pełnych swobody i radości. Każdy znajdzie tutaj dogodne miejsce dla siebie. W głębokim fotelu. Na rozległym lub na komfortowym narożniku. Wszyscy wreszcie będą blisko siebie i naprawdę razem – połączy nas piękno ogrodu.

Zestaw kawowy AVEIRO – doskonały do ogrodowego zakątka

Aromatyczna kawa to za mało, żeby pobudzić do życia i dodać energii. Trzeba jeszcze odetchnąć świeżym powietrzem, przepaść na chwilę w ogrodzie i oderwać na moment od trudnej rzeczywistości. Niemożliwe? W pięknie urządzonym zakątku ogrodowym to właśnie zdarzy się każdego dnia. Pomoże nam w tym zestaw kawowy Aveiro, składający się z designerskiego stolika i dwóch ażurowych krzeseł.

meble ogrodowe zestaw Aveiro

Jeśli cenimy połączenie tradycji i nowoczesności, to wybierzmy zestaw Aveiro. Inspirowany portugalską sztuką. Stworzy miejsce sprzyjające wyciszeniu, rozkosznej samotności, ale też spotkaniom z ukochanymi osobami. Udekoruje wspaniale na przykład oryginalne patio otoczone egzotyczną roślinnością.

Sofa ogrodowa PORTOFINO – doskonała do magicznego bycia

sofa ogrodowa Portofino

Każdego czasami ogarnia potrzeba oderwania się od monotonnej codzienności i zagłębienia się w zupełnie innym świecie – tym wyobrażeniowym i cudownym. Wtedy sięgamy po książkę albo po dobry film. Jeszcze lepiej, gdy te błogie chwile upływają nam w magicznym ogrodzie. Wówczas w pełni znajdujemy się na granicy snu i jawy, realności i fantazji. Warto stworzyć sobie miejsce sprzyjające takim odczuciom. Umożliwi to sofa Portofino.

Hoker ogrodowy SONDRIO – doskonale sprzyja dobrym relacjom

aranżacja: meble ogrodowe z hokerem Sondrio

Osobom, które w ogrodzie lubią organizować niezapomniane spotkania, polecamy hoker ogrodowy Sondrio. Świetnie umebluje on taras czy pawilon ogrodowy, w którym zorganizujemy przyjęcie. Hoker Sondrio pomoże stworzyć atmosferę sprzyjającą integracji. Wykreuje przestrzeń, w której łatwiej się spotkać i porozmawiać. Wystarczy usiąść na moment i zamienić kilka słów. W ten sposób powstają relacje, a przedmioty mają służyć takim działaniom.

Fotel wiszący KOKON – doskonałe uspokojenie

fotel ogrodowy Kokon

Jeśli potrzebujemy mebla, który niebanalnie udekoruje przestrzeń i dostarczy równie niezwykłych doznań, to fotel wiszący Kokon spełni te wymagania. To jakby przedmiot czystej wyobraźni, który otwiera ogrody i domy na nowe możliwości. Kokon pełni funkcje wygodnego fotela i łagodnej huśtawki. Gwarantuje wyciszenie i uspokojenie, o którym dawno marzyliśmy. Zwłaszcza gdy zawiesimy go na drzewie, w głębi ogrodu, gdzie stworzymy osobisty azyl, do którego czasami zaprosimy najbliższych.

Stolik ogrodowy ROMEO i leżak ogrodowy GRAZIA – doskonałe połączenie

Proste sprawy dają najwięcej przyjemności. To prawda wypływająca z włoskiego podejścia do życia. Zapisana także w meblach ogrodowych, które nawiązują do włoskich opowieści, do tamtejszej lekkości istnienia.

aranżacja ogrodowa - leżak Grazia

Przykładem takiego przedmiotu we włoskim stylu jest pomysłowy i designerski stolik ogrodowy Romeo. Rzecz, która zaskakuje swoim wyglądem, przypomina bowiem artystyczny projekt w duchu sztuki współczesnej. Doskonale komponuje się z komfortowym leżakiem Grazia.

powrót

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności