• +48 33 484 18 86

  • info@gardenspace.pl  |  Kontakt

menu

  • Oltre - caret Oltre - szukaj

    szukaj

Oltre - szukaj

Meble do ogrodu

Meble do ogrodu

Mimo tego, że zimowa pogoda nie sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu, a tarasowe leżaki zamieniliśmy na salonowe kanapy i ciepłe koce, to warto już teraz pomyśleć o przyszłorocznym lecie. Zakup nowego kompletu, który uświetni ogrodową aranżację wiosną, z pewnością stopi nieco mroźną aurę i pozwoli na chwilę ogrzać się marzeniami o wylegiwaniu na słońcu. Nim się obejrzysz, kartki w kalendarzu znowu obwieszczą koniec zimy, a Ty rozpoczniesz sezon ogrodowy z przytupem! Jakie meble ogrodowe w okazjonalnych cenach warto zakupić już dzisiaj? Sprawdź!

Na zdjęciu nowoczesne meble ogrodowe

Nowoczesne meble do ogrodu – stanowcze NIE dla nudy!

Nowocześni producenci wyposażenia outdoorowego proponują znacznie więcej, niż nudne komplety, jakie gościły w naszych ogrodach jeszcze jakiś czas temu. Dzisiaj meble do ogrodu stanowczo nie są prowizorycznym wyposażeniem wątpliwej jakości. W nowoczesnych aranżacjach próżno szukać plastikowych kompletów albo drewnianych ławek, które należało wymieniać raz na kilka lat z powodu odbarwień, pęknięć czy zmatowienia powierzchni. Nowoczesne meble ogrodowe Oltre definiują na nowo wyposażenie dedykowane zewnętrznym przestrzeniom. Ogrodowe fotele, huśtawki, krzesła i stoły swoim wyglądem i precyzją wykończenia dorównują najbardziej luksusowym egzemplarzom, które do tej pory mogliśmy podziwiać tylko w salonach.  W ogrodach i na tarasach otaczających designerskie bryły nie ma miejsca na nieprzemyślane rozwiązania i przypadkowe elementy. Każdy model z bogatej kolekcji Oltre wyglądem dorównuje luksusowemu umeblowaniu najlepszych nadmorskich kurortów, a komfort, jaki zapewnia, gwarantuje niezapomniane doznania dla ciała i ducha.

Na zdjęciu ekskluzywne meble ogrodowe

Meble do ogrodu – wyjątkowe wzornictwo i niezawodność w każdych warunkach

Ekskluzywne meble ogrodowe Oltre są kwintesencją trendów, które zawładnęły światem designu. Połączenie prostych, subtelnych kształtów, szlachetnej kolorystyki i naturalnego uroku ręcznej plecionki zaowocowało powstaniem kolekcji stylowych i eleganckich mebli ogrodowych, które  wychodzą naprzeciw największym oczekiwaniom. Nawet pozornie tak tradycyjny wybór, jakim jest zestaw składający się ze stołu i krzeseł, zaskakuje swoją modną formą, która niebanalnie ozdabia przydomową scenerię. W parze z pięknym wyglądem idzie bezwzględna jakość – meble do ogrodu wykonane z odpornego technorattanu wyróżniają się nieprzeciętnie długą żywotnością. Możesz mieć pewność, że ulubione fotele, leżaki czy huśtawki zachowają nienaruszoną formę pomimo wpływu wilgoci, promieniowania UV, gorąca i zimna.

powrót

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności