Szukaj

 

Meble tarasowe z technorattanu

Meble tarasowe z technorattanu

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy ogród zapada w zimowy sen. Zabezpieczenie elementów dekoracyjnych i mebli oraz  znalezienie dla nich wolnego, suchego miejsca w garażu czy piwnicy często jest sporym problemem. Nowocześni producenci wyposażenie outdoorowego proponują meble, którym nie straszny jest ziąb ani śnieg! Czas pożegnać prowizoryczne, plastikowe i drewniane ławki, krzesła i stoły odchodzące do lamusa. Meble tarasowe z technorattanu to niezwykle praktyczny i efektowny element ogrodowej mozaiki, która będzie zachwycała przez cały rok!

Na zdjęciu technorattan meble

Piękny ogród niezależnie od pogody

Inspiracją  do stworzenia technorattanu była sama natura. Syntetyczna plecionka do złudzenia przypomina swój pierwowzór, czyli naturalny rattan pozyskiwany z pni palm rotangowych, którymi porastają azjatyckie lasy. Tym, co różni technorattan meble od modeli wykonanych z naturalnego surowca, jest ponadprzeciętna odporność. Technorattanowe stoły, krzesła, fotele, leżaki i huśtawki za nic mają sobie działanie zmiennych warunków pogodowych. Kolekcja mebli może spędzić na tarasowych deskach całą zimę. Możesz być pewien, że śnieg, deszcz, mróz i promieniowanie UV nie wpłyną na wygląd mebli. Zwarta, nieprzepuszczalna plecionka nie absorbuje wilgoci i wody oraz nie wymaga czasochłonnej impregnacji. Jedyne, co należy zrobić, aby powierzchnia zachwycała pięknym wyglądem, to raz na jakiś czas przetrzeć ją ściereczką nasączoną w delikatnym płynie.

Na zdjęciu meble na balkon

Wielozadaniowe meble tarasowe z technorattanu

Mieszkańcy bloków pozbawieni są możliwości cieszenia się codziennym kontaktem z naturą. W miejskich warunkach substytutem dla ogrodu może być balkon. Nawet niewielki, skromny balkon stanie się luksusowym, zewnętrznym salonikiem, kiedy pojawią się na nim eleganckie meble na balkon z technorattanu. Ciekawym pomysłem jest umieszczenie w sercu aranżacji niebanalnej huśtawki w formie przytulnego, otulającego kokonu albo eleganckiego, luksusowego hamaku. Kiedy sezon na wylegiwanie się na świeżym powietrzu dobiegnie końca, możesz podwiesić bujany, głęboki fotel pod sufitem w salonie, a hamak rozłożyć w sypialni. Dzięki przemyślanej konstrukcji, meble tarasowe z technorattanu sprawdzą się w każdej, nawet nietypowej sytuacji!

powrót

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności