Szukaj

 

Zestawy mebli na patio

Zestawy mebli na patio

Meble technorattanowe można potraktować m.in. jako zestawy mebli na patio, które urządzają i dekorują te wyjątkowe zakątki ogrodowe. Do wyboru mamy naprawdę różnorodne kolekcje mebli z technorattanu. Zarówno te bardziej klasyczne jak i te awangardowe. Przecież współczesne patio bywa rozmaicie aranżowane, a projekty i realizacje technorattanowych mebli za tą wielością stylistyczną podążają. Nic tylko się inspirować bez końca, kreując własny świat fantazji na patio. Może być on wypełniony sztuką, którą wprowadzą ogrodowe rzeźby współgrające z technorattanową kompozycją. Może dominować w nim natura, na przykład w postaci ulubionych roślin w technorattanowych donicach. Ważne, żeby świat patio był jak najbardziej prywatny czy wręcz osobisty. Rzeczy z technorattanu tę wyjątkowość pomogą osiągnąć.

Zestawy mebli na patio, czyli bajkowe meble ogrodowe RAPALLO 160

zestawy mebli na patio - Rapallo 160

Kawałek bajki blisko domu? Takiej, do której można wejść, kiedy tylko najdzie nas ochota na  odmianę? Takim bajkowym światem stanie się patio, na którym ustawimy zestawy mebli na patio jak meble ogrodowe Rapallo 160. W skład tego zestawu wchodzą: stół ogrodowy Rapallo  oraz sześć krzeseł ogrodowych Tramonto. Meble te dostępne są w kolorze białym oraz piaskowym. Zarówno pod względem kolorystycznym jak i konstrukcyjnym mają w sobie trudną do wyrażenia jasność i lekkość, czyli jakości niezwykle malarskie, bajkowe, subtelne. Zakątek umeblowany zestawami mebli na patio jak białe czy piaskowe Rapallo przypominać będzie impresjonistyczny obraz. Zechcemy oglądać go i przebywać w nim każdego dnia. Komplet ten to także meble na taras, których walory docenimy w każdym ogrodzie.

Klasyka zestawów mebli na patio, czyli meble ogrodowe FILIP II + AMANDA

zestawy mebli na patio Filip II + Amanda

Patio kojarzy się z finezją i fantazją. Z cudownym oderwaniem się od rzeczywistości codziennych spraw, która pozostaje gdzieś daleko za nami choć na moment. Patio to taki osobny nieco świat, który idealnie urządzi stół ogrodowy Filip II z fotelami Amanda. To także nowoczesne meble tarasowe, które łączą współczesny design z estetyką przeszłości i jej ponadczasowym duchem. Zestaw ten niewątpliwie sprawdzi się na przykład na kamiennym patio, które poprzez swoją aranżację odsyła do nadmorskim plaż czy do górskich krajobrazów. Meble te mają w sobie coś romantycznego i fantazyjnego, co niewątpliwe pasuje do charakterystyki każdego patio. Elementem wyróżniającym jest tutaj okrągły stół przypominający dawne stoły ogrodowe w dystyngowanym stylu.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności