Szukaj

 

Zestaw z technorattanu

Zestaw z technorattanu

Jaki jest prosty i niezwykle efektowny sposób na urządzenie strefy zewnętrznej? Zestaw z technorattanu, który porusza wyobraźnię i powoduje, że marzenia o idealnych chwilach na łonie natury stają się realnością. Przekształcenie dowolnego zakątka ogrodowego w osobisty azyl wcale nie jest takie trudne, jak nam się czasami wydaje. Niekiedy zwykłe zmiany stają się początkiem niezwykłych przeżyć. Przekonamy się o tym na tarasie czy w altance, w której umieścimy komfortowy zestaw technorattanowy – ogród tym samym stanie się naszym drugim domem, zwłaszcza w cieplejszym sezonie.

Niezwykły zestaw z technorattanu, czyli meble ogrodowe MILANO Royal brąz 2

Jak tworzy się ogrodowa doskonałość? W przypadku zestawu z technorattanu Milano Royal brąz 2 budują ją elementy środkowe i narożne Milano, stolik/puff ogrodowy Milano i szezlong. Zestaw technorattanowy jak ten naprawdę potrafi zaskoczyć. Jego modułowa kompozycja sprawia, że możemy zmieniać układ mebli, dostosowując je do potrzeb chwili i do warunków przestrzennych. Na szczególną uwagę zasługuje niewątpliwie szezlong, który odsyła nas do tradycji meblarskiej sięgającej minionych wieków. Do mebli, które urządzały stylowe wille czy pałace. Odrobinę takiej przyjemności w dawnym stylu możemy wnieść do współczesnego ogrodu, który umeblujemy zestawem Milano. Przekonamy się, że komplet wypoczynkowy czy zestaw kawowy technorattan to najlepsze propozycje dla przestrzeni współczesności.

Biały zestaw technorattanowy, czyli meble ogrodowe VENEZIA Royal biały

Z całą pewnością zestaw z technorattanu w weneckim stylu udoskonali zarówno ogród prywatny jak i taras biurowy czy restauracyjny ogródek dla gości. Zwłaszcza gdy zdecydujemy się na białą wersję technorattanu, jaką reprezentują meble ogrodowe Venezia. Przecież białe meble ogrodowe to fantazja bez granic. Wniesiemy ją do ogrodu wraz z niepowtarzalnym kompletem Venezia. W skład tego zestawu wchodzi designerski stolik ogrodowy Quadro.

Takie meble to źródło aranżacyjnej inspiracji, która zachęci nas do wyczarowania niesamowitego zakątka w naszym ogrodzie. Na skraju domu, na eleganckim tarasie. Na kamiennym patio, w którym biel mebli ogrodowych z technorattanu połączy się z bielą kamienia naturalnego. W sercu ogrodu pod pergolą różaną, która najpiękniej wygląda, gdy kwiaty zakwitną i biel róż splecie się z bielą technorattanu w jednej kompozycji.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności