Szukaj

 

Zestaw kawowy – technorattan

Zestaw kawowy – technorattan

Urocza kawiarenka pośród drzew albo nad stawem w ogrodzie? Wystarczy zestaw kawowy technorattan, żeby taki projekt się urzeczywistnił. Komplet tego rodzaju przyda się zresztą nie tylko w przepastnym ogrodzie, pełnym sekretnych i romantycznych zakamarków. Także na niewielkim tarasie czy nawet na małym balkonie warto postawić zestaw kawowy z technorattanu, żeby móc w pełni korzystać z uroków świata, z pięknych widoków, z niezwykłej atmosfery. Niekiedy proste rozwiązania otwierają nas na nowe sposoby bycia, których wcześniej nie dostrzegaliśmy. Jak wypicie porannej kawy na tarasie widokowym z ukochaną osobą.

AVEIRO zestaw kawowy technorattan

Zestaw, który udoskonali każdą plenerową kawiarenkę, czyli zestaw kawowy technorattan Aveiro, to propozycja w nieco egzotycznym stylu. Na oryginalność prezentacji tychże mebli wpływają ażurowe krzesła Lisbona, które wyglądają dekoracyjnie, lekko, fantazyjnie. Efektowny, okrągły stolik Aveiro z dwoma krzesłami komponuje perfekcyjny zestaw kawowy z technorattanu, który także ze względu na swoje rozmiary nadaje się również do niezbyt dużego zakątka, na przykład na balkon. Ale meble Aveiro to także meble tarasowe z technorattanu, które doskonale umeblują rozległy taras prywatny czy komercyjny, na przykład kawiarniany. W dużym ogródku kawiarnianym wystarczy ustawić kilka takich zestawów kawowych technorattanowych, żeby wykreować rewelacyjną przestrzeń do przyjmowania gości.

O wyjątkowości tego zestawu kawowego technorattanowego przesądza interesujący stolik Aveiro, który ma w sobie wiele z urody dawnych stolików kawiarnianych. Taka stylistyczna nutka retro stanie się wyrafinowanym dopełnieniem każdej kompozycji ogrodowej. Cały zestaw Aveiro zaś udoskonali rytuał picia kawy, który na świeżym powietrzu nabiera wyjątkowego znaczenia. Zwłaszcza gdy przy stoliku usiądzie z nami ktoś bliski, z kim naprawdę mamy ochotę cieszyć się urokami świata.

Meble ogrodowe FILIP II Modern brąz w roli większego zestawu kawowego z technorattanu

Meble ogrodowe z technorattanu to istotnie idealna propozycja dla branży HoReCa, nie mówiąc już o prywatnych kawiarenkach ogrodowych. Przekona nas o tym zestaw Filip II Modern brąz. Ekskluzywny komplet, przy którym zasiądą swobodnie cztery osoby. W skład tego technorattanowego zestawu wchodzą: stół ogrodowy Filip II oraz cztery krzesła ogrodowe Tramonto.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności