Szukaj

 

Mały nowoczesny balkon

Mały nowoczesny balkon

Rozległa, słoneczna weranda, na której stoją wygodne leżaki, parasol dający kojący cień i duży stół jest marzeniem większości z nas. Niestety, jego realizację często uniemożliwia ograniczony metraż. Czy mieszkańcy bloków lub domów z malutkim ogrodem muszą zadowalać się półśrodkami? Niekoniecznie! Po raz kolejny udowadniamy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i nawet w miejskiej, betonowej dżungli można stworzyć swoją własną oazę letniego odpoczynku. Jak zaaranżować mały, nowoczesny balkon? Sprawdź nasze rady!

Mały, nowoczesny balkon skąpany w bieli

Podstawową regułą, którą należy kierować się podczas urządzania ograniczonych przestrzeni jest unikanie ciemnych kolorów. Zasada „im jaśniej, tym lepiej” sprawdza się nie tylko w ciasnych salonach, łazienkach czy sypialniach, ale również na balkonie. Mały, nowoczesny balkon wyda się większy, kiedy wyłożysz podłogę jasnymi płytkami gresowymi, a ściany pomalujesz na biało. Jeśli zależy Ci na bardzo naturalnym efekcie, wybierz płyty imitujące drewno. Możesz również zrezygnować z gresu na rzecz sztucznej trawy, która w ostatnim czasie wraca do łask.  Szczelnie zabudowaną barierkę warto wymienić na przeszklenie dodające balkonowi lekkości. Pamiętaj, aby wszystkie zastosowane materiały były odporne na działanie czynników zewnętrznych!

Jakie meble wybrać na mały, nowoczesny balkon?

Meble na taras i balkon nieustannie narażone są na kontakt z czynnikami, które mogą osłabiać ich strukturę. Wybierając na mały, nowoczesny balkon komplet z technorattanu, możesz mieć pewność, że meble będą w nienagannym stanie służyć przez wiele lat. W kolekcji Oltre znajdziesz ciekawe meble wykonane z białego technorattanu. Minimalistyczna linia, lekkość i jasna barwa sprawiają, że wyplatane meble doskonale sprawdzają się na niewielkich przestrzeniach. Struktura technorattanu jest wyjątkowo zwarta i nieprzepuszczalna, dzięki czemu utrzymanie jasnych mebli w nienagannej czystości nie stanowi najmniejszego wyzwania. Miłośników klasycznych rozwiązań z pewnością zainteresują zgrabne komplety składające się ze stołu i krzeseł, natomiast trendsetterów szukających niebanalnych rozwiązań – huśtawki w formie otulającego kokonu.  Co ważne, meble z technorattanu nie wymagają stosowania żadnych zabiegów impregnacyjnych ani zabezpieczeń, dzięki czemu mogą przezimować na zewnątrz.

powrót

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności