Szukaj

 

Zestaw mebli tarasowych

Zestaw mebli tarasowych

Zestaw mebli tarasowych tworzy od podstaw klimat danego miejsca. Nie wspominając o tym, że pomysłowo je urządza, sprzyjając wygodzie życia codziennego. Meble tarasowe mają szczególne znaczenie pod tym względem, gdyż stanowią rodzaj połączenia eleganckich wnętrz i aranżacji z urodą samej natury, z pejzażem ogrodu, którym warto rozkoszować się niemalże przez cały rok. Siedząc w wygodnym fotelu i popijając kawę o poranku czy spotykając się z przyjaciółmi w wieczornym, nastrojowym ogrodzie przepełnionym blaskiem świec. Od wczesnej wiosny do później jesieni docenimy zalety wygodnego zestawu mebli tarasowych, który sprawdzi się także jako wyposażenie ogrodu zimowego czy domku ogrodowego.

Stylowy zestaw mebli tarasowych, czyli meble ogrodowe RAPALLO 220

Zestaw mebli tarasowych RAPALLO 220

Jeśli interesują nas nowoczesne meble tarasowe, to z całą pewnością warto zwrócić uwagę na luksusowy zestaw mebli ogrodowych Rapallo 220. Dostępny w plecionce w royal white/grey/ brąz oraz modern brąz. Technorattanowy zestaw mebli tarasowych składa się ze stołu Rapallo oraz z sześciu foteli Amanda. Jest wręcz idealny na duży taras rodzinny, na którym często organizuje się przyjęcia i ogrodowe biesiady przy dobrym jedzeniu, na przykład z grilla. Ten stylowy i przy tym w pełni funkcjonalny zestaw mebli na taras to także świetna propozycja dla branży HoReCa. Pozwoli przyjąć gości każdego dnia po królewsku, w pięknym otoczeniu, w atrakcyjnym miejscu.

Klasyka zestawów tarasowych, czyli meble ogrodowe zestaw FILIP I

Zestaw mebli tarasowych FILIP I

Poszukując ustawnego i eleganckiego zestawu mebli tarasowych, trafiamy na zestaw Filip I. Te meble na taras tworzy stół ogrodowy Filip w połączeniu z trzema fotelami ogrodowymi Dolce Vita. Na tarasie urządzonym w ten sposób naprawdę można cieszyć się życiem w jego wielorakim wymiarze. Podając przepyszny podwieczorek i zasiadając przy stole Filip, który prezentuje się klasycznie i nawiązuje poprzez swój design do elegancji w wydaniu retro. Jednocześnie cały zestaw  wygląda nowocześnie. Takie połączenie tradycji ze współczesnym wzornictwem staje się możliwe dzięki wykorzystaniu technorattanu do tworzenia mebli ogrodowych.

Meble ogrodowe zestaw kawowy AVEIRO

Zestaw mebli tarasowych AVEIRO

Zestaw kawowy Aveiro to propozycja na duży taras, ale także na ten całkiem mały, na którym brakuje miejsca na rozbudowane komplety mebli. Ten ustawny i wdzięczny zestaw składa się ze stolika ogrodowego Aveiro i dwóch krzeseł Lisbona. Tyle wystarczy, żeby z ukochaną osobą wypić wspólnie kawę, zjeść domowe ciasto i porozmawiać od serca, w pięknym otoczeniu natury.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności