Szukaj

 

Stoły tarasowe

Stoły tarasowe

Balkon, taras albo ogrodowa altana mogą latem zmienić się w przestronną i wygodną jadalnię. W sklepach znaleźć możemy stoły tarasowe, które z jednej strony świetnie sprawdzą w się w trudnych, zewnętrznych warunkach, a z drugiej będą ciekawie komponować się z zielonym otoczeniem. Czym kierować się podczas zakupu stołu na taras? Sprawdź nasze rady i wybierz model idealny!

Eleganckie i wytrzymałe stoły ogrodowe

Meble na taras nieustannie mają kontakt z czynnikami, które mogą osłabiać ich strukturę. Aby skrajne temperatury, wilgoć oraz promieniowanie UV nie miały najmniejszego wpływu na stoły tarasowe, warto wybierać modele wykonane z odpornego materiału. Jednym z najbardziej wytrzymałych tworzyw używanych do produkcji wyposażenia outdoorowego jest obecnie technorattan – innowacyjny materiał o zwartej, nieporowatej strukturze, która nie absorbuje wody i zanieczyszczeń. Ponadprzeciętna odporność i walory estetyczne szybko zostały zauważone przez producentów wysokiej klasy wyposażenia ogrodów i technorattan stał się mile widzianym gościem w eleganckich ogrodach.

meble na taras

Projektanci mebli Oltre idą o krok dalej. Stoły tarasowe dostępne w kolekcji są dodatkowo wzmacniane szybą ze szkła hartowanego. Dzięki szklanej tafli ciężkie misy oraz gorące naczynia nie są żadnym zagrożeniem dla wyplatanego w całości blatu. 

Technika inspirowana naturą

Mimo tego, że technorattan jest materiałem syntetycznym, to trudno odmówić mu naturalnego uroku. Inspiracją do stworzenia odpornego materiału była natura, a właściwie rattan – surowiec pozyskiwany z giętkich pni palm rotangowych rosnących w Azji. Meble na balkon i taras wykonane właśnie z technorattanu harmonijnie zlewają się z naturalną scenerią obfitującą w żywe, intensywne barwy i formy ukształtowane przez samą Matkę Naturę.

Stoły tarasowe piękne na dłużej

meble na balkon

Specyficzne warunki panujące na zewnątrz sprawiają, że o pęknięcia, zmatowienie i uszkodzenia na meblach ogrodowych nietrudno. Aby ulubiony komplet służył w nienagannym stanie znacznie dłużej niż kilka sezonów, warto pomyśleć o kupnie odpowiedniego pokrowca. W sprzedaży dostępne są lekkie pokrowce z przewiewnego materiału, który zapobiega niszczeniu mebli. Dzięki innowacyjnej tkaninie z warstwą membrany, na meblach nie skrapla się woda, a wszelkie bakterie, grzyby i zarazki nie mogą się rozwijać. Mały, niepozorny dodatek znacznie przedłuża żywotność stołów tarasowych i pozbawia Cię corocznego problemu szukania w piwnicy czy garażu miejsca do przechowywania mebli.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności