Szukaj

 

Zaufali nam:

https://oltre.pl/poziom-511-design-hotel-spa-podzamcze-k-ogrodzienca https://oltre.pl/hotel-mikoajki-conference-spa-mikoajki https://oltre.pl/chochoowskie-termy-chochoow https://oltre.pl/hotel-aramow-aramow https://oltre.pl/doubletree-by-hilton-krakow-hotel-convention-center https://oltre.pl/tristan-hotel-spa-katy-rybackie https://oltre.pl/hotel-uroczysko-siedmiu-stawow-gola-dzierzoniowska-kwrocawia https://oltre.pl/hotel-grand-nosalowy-dwor-zakopane

Ośrodek szkoleniowy WOŚP - Szadowo Młyn

Oferujemy Wam niezwykłą szkoleniową przygodę, która zapewni Wam nie tylko wiedzę na najwyższym poziomie, ale i wyśmienitą zabawę umacniającą relacje w grupie. Firma Złoty Melon to solidna i kreatywna marka. Realizujemy pomysły naszych klientów, ale także proponujemy nowe, alternatywne rozwiązania.

Naszymi partnerami są Centrum Medycyny Ratunkowej i Interwencyjnej w Pittsburgu w USA, American Heart Assiociation oraz Laerdal Medical - z którymi współpraca zaowocowała wprowadzeniem do programu naszych szkolń kursów CPR Heartsaver/AED, czyli szkoleń z zakresu resuscytacji krążeniowo oddechowej, pierwszej pomocy i defibrylacji. Nasze szkolenia prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorska, posiadająca certyfikaty American Heart Association i kwalifikacje do prowadzenia zajęć z elementami survivalu. Szkolący u nas specjaliści są także wykwalifikowanymi trenerami zajmującymi się team buildingiem.

Firma Złoty Melon zaprasza do ośrodka szkoleniowego Szadowo- Młyn położonego w malowniczych terenach Pojezierza Iławskiego (15 km od Kwidzyna, 40 km od Malborka, 100 km od Gdańska, 270 km od Warszawy). Siedlisko Szadowo-Młyn, położone zupełnie na uboczu, przy rzadko uczęszczanej drodze, to teren niezwykle urokliwy, zachwycający swoim spokojem i siłą przyrody. Dolina rzeki Liwy, na wysepce zabytkowy, stary Młyn Wodny oraz nasz ośrodek, który ma swoją długą historię.

Ośrodek Szkoleniowy - Szadowo Młyn
Szadowo 1
82-500 Kwidzyn
szadowomlyn@szadowomlyn.pl
tel: 55 261 34 55


© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności