Szukaj

 

Skrzynia na taras

Skrzynia na taras

Z całą pewnością skrzynia na taras przyda się nie tylko na każdym tarasie, ale też na werandzie, na patio, w domku ogrodowym czy w altance. Zresztą ta w wersji technorattanowej prezentuje się tak elegancko i designersko, że z powodzeniem można ustawić ją także we wnętrzu. Chociażby w stylowym przedpokoju, nawiązując tym samym do tradycji umieszczania tam skrzyń przeznaczonych na różne rzeczy codziennego użytku. Dawniej takie meble, wykonane z drewna, stawiano też w kuchniach czy w sypialniach, gromadząc w nich sprzęty, ubrania, pościel.

Praktyczna skrzynia na taras

Nowoczesna skrzynia technorattanowa poniekąd czerpie z tej tradycji, nadając jej współczesną ramę stylistyczną. Stanowi ona także odpowiedź na wymagania tarasowego życia, które coraz bardziej zbliża się do tego, które prowadzimy we wnętrzach. Z tą jednak różnicą, że ma piękne tło przyrody, zachwycającej o każdej porze roku.

meble na taras

Skrzynia tarasowa rewelacyjnie uzupełni meble na taras, które służyć mają wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Sprawdzi się jako sprytne miejsce na wszelkie drobiazgi i większe rzeczy, które chcemy na szybko uporządkować i schować. W takiej skrzyni na taras pomieszczą się pledy, poduszki, koce, ubrania. Chaos w kilka chwil zamienimy w porządek. To ważne na każdym tarasie, a szczególnie na tym familijnym, na którym na okrągło coś się dzieje i ktoś robi bałagan. Skrzynia na taras z technorattanu temu zaradzi.

Skrzynia SCATOLA

Brązowa czy biała skrzynia Scatola to rzecz, która świetnie uzupełni meble na balkon czy wyposażenie altanki. Jej kolor można dobrać do reszty mebli na zasadzie zgodności lub kontrastu. Tworząc na przykład ciekawą (i bardzo modną) układankę czarno-białą. Skrzynię Scatolę można potraktować jako element plastycznego przedsięwzięcia ogrodowego. Efekt będzie zachwycający!

Aranżacje ze skrzynią na taras

donice technorattanowe

Efektowna skrzynia technorattanowa to nie tylko wygoda i porządek, ale też motyw aranżacyjny. Rewelacyjnym sposobem na wystylizowanie skrzyni jest na przykład ułożenie na niej poduszek dekoracyjnych. Ich wybór jest ogromny, więc bez trudu wyczarujemy taką skrzynię, jaką sobie wymarzyliśmy: w stylu skandynawskim, glamour, rustykalnym, retro. Stylowa skrzynia z technorattanu przypomina nieco elegancką komodę, na której można ustawić atrakcyjny rekwizyt dekoracyjny, kiedy na dłużej pozostaje zamknięta. Świetnie skrzynia zaprezentuje się w pobliżu donic z technorattanu.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności