Szukaj

 

Leżak na taras

Leżak na taras

Leżak na taras to przedmiot, którego walory doceniamy szczególnie latem. Kiedy to skorzystamy z niego, oddając się błogiemu, wakacyjnemu odpoczynkowi pod parasolem czy w pełnym słońcu. Także w basenowej strefie atrakcji i rewelacji leżak okazuje się niezastąpiony. Bardzo często wystarczy dostawić do niego poręczny stolik, żeby powstał pomysłowy zestaw. Jeśli mamy dwa leżaki tarasowe, to stworzymy coś na kształt wygodnego zestawu, który posłuży nam na przykład podczas spotkania w gronie przyjaciół w swobodnej atmosferze. Ale leżak na taras to również mebel wiosenny czy jesienny. Wypoczynek na komfortowym leżaku, pod mięciutkim pledem, w otoczeniu budzącej się do życia lub zasypiającej przyrody, to czysta fantazja, którą łatwo zamienić w konkret.

Leżak na taras LUNA

Rozkoszny leżak na taras GRAZIA

Chyba żaden inny mebel ogrodowy nie kojarzy się tak bardzo z rozkosznym wypoczynkiem jak leżak na taras. Na przykład ten w postaci stylowego i komfortowego leżaka na taras Grazia. Mebel ten prezentuje się w dużej mierze niczym szezlong z dawnych epok, który poddano unowocześnieniu. Meble ogrodowe na taras to interesujące odczytanie tradycji i nadane jej niebanalnej formy. Oto cząstki salonowej wytworności wprowadzamy na taras, na którym ustawimy tarasowy leżak Grazia. Zapewniając sobie nie tylko efektowną aranżację, ale też wygodę na miarę nowoczesnego stylu bycia.

Leżak na taras GRAZIA

Rozkoszny leżak na taras Grazia to jednocześnie popis kolorystyczny. Do wyboru bowiem mamy leżaki szare, brązowe, białe. Dopasujemy je bez trudu do tworzonego przez nas obrazu tarasu, którego ramy wyznaczą na przykład kwiaty w doniczkach, kompozycje kamienne, szklane czy betonowe oraz motywy wodne.

Wymarzony leżak tarasowy MARA

Leżak na taras MARA

Żeby meble tarasowe z technorattanu były kompletne, nie powinno zabraknąć pośród nich wygodnych leżaków. Dokładnie takich jak doskonale wyprofilowana Mara. Leżak na taras sprzyjający zamarzeniu. Taki mebel przyda się podczas letnich, słonecznych popołudni i wieczorów spędzonych na romantycznie oświetlonym tarasie. Jego zalety docenimy też jesienią, zresztą nie tylko na tarasie, lecz po prostu w każdym zakątku ogrodowym, gdzie zechcemy się napawać urodą dojrzałej natury.

Tarasowy leżak SWING w designerskiej oprawie

Leżak na taras SWING

Ogrodowe leżaki to meble wielu funkcji. Służą idealnemu relaksowi w pojedynkę w najróżniejszych okolicznościach i momentach. Ale także perfekcyjnie urządzają taras czy inny zakątek w ogrodzie przeznaczony do spotkań. Jeśli zależy nam na budowaniu fantastycznej atmosfery przyjęć w plenerze, to wybierzmy na przykład designerski leżak Swing. Mebel ten przypomina nieco klasyczne wzorce foteli bujanych. Jednocześnie ma w sobie coś zabawnego, lekkiego, w pełni swingującego. Po prostu zapowiada doskonałą zabawę.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności