Szukaj

 

BMW Business League Poland 2016 – 26.04.2016

BMW Business League Poland 2016 – 26.04.2016

Unikalność i wyjątkowy charakter. Emocjonujący smak, z mocną nutą pasji i wyczuwalnym aromatem rywalizacji, ale i zabawy. Finisz… pełen wieczornych atrakcji oraz licznych nagród. W takiej „szkockiej” charakterystyce podsumować można pierwszy dzień premierowego turnieju BMW Golf Business League, który rozgrywany jest na trójmiejskim Sierra Golf Club.

Szkocka była oczywiście pogoda, jaka panowała we wtorek na 18-dołkowym polu projektu Camerona Sinclaira – architekta pochodzącego ze… Szkocji. Przy zimnym wietrze, przeplatanym promieniami słońca najlepiej spośród 68 zawodników, którzy przystąpili do rywalizacji, poradził sobie Wiesław Czarnecki.

„Moją strategią była kontrola kolejnych uderzeń. Właściwie kluczem do sukcesu stała się gra wyważona… jak dobra szkocka whisky” – ocenił reprezentant Rosa Private GC, który w golfa gra regularnie od dwóch lat.

We wtorkowej rundzie (format stableford netto 3/4 hcp) uzyskał najlepszy wynik, dzięki czemu to do niego trafiła nie tylko 21-letnia whisky, ale i ufundowane przez Ballantine’s zaproszenie do udziału w pro-amie poprzedzającym the Scottish Open. Triumfator będzie miał okazję do obserwowania na żywo tego jednego z najsilniej obsadzonych turniejów zawodowej ligi PGA European Tour (7-10 lipca na Stuart Golf Links), a jak przyznał… w Szkocji nie był, zatem kierunek mu odpowiada.

Wynikiem 38 pkt. Czarnecki zapewnił sobie także możliwość wyjazdu na zagraniczny finał Biznes Ligi 2016, którego lokalizacja pozostaje na razie tajemnicą organizatorów.

Puchary i nagrody rzeczowe we wtorkowy wieczór otrzymali także medaliści poszczególnych kategorii hcp. Byli to:

HCP 0-12:
1. Jan Dworzański
2. Jacek Orzech
3. Bogdan Bać

HCP 12,1-24
1. Stanisław Steinhof
2. Łukasz Dziedzic
3. Leszek Bać

HCP 24,1-32
1.Wiesław Czarnecki
2. Jan Kolański
3. Leszek Hepner

W trakcie wieczornej ceremonii uhonorowani zostali także zwycięzcy dołków konkursowych:

  • BMW Longest Drive (dołek nr 10) – Ernest Kiruja
  • Ballantine’s Nearest to the Pin (dołek nr 9) – z wynikiem 1,5 m Maciej Królak
  • SPAR Nearest to the Pin (dołek nr 4) – z wynikiem 2,55 m Bogdan Bigus
  • HuberGroup Longest Drive (dołek nr 6) – Bogdan Bać
  • Jet Story Longest Drive (dołek nr 17) – Tomasz Wojak
  • CatEneria Nearest to the Pin (dołek nr 12) – z wynikiem 1,41 m Grzegorz Fibakiewicz
  • Bejera Fund Longest Drive (dołek nr 14) – Bogdan Wnuk
  • Wielkie Wina Longest Drive (dołek nr 5) – Mariusz Pełka
  • KUPEG Longest Drive (dołek nr 11) – Bogdan Wnuk
  • EY Nearest to the Pin (dołek nr 16) – z wynikiem 3,12 m Bogdan Bigus

W środę zawodnicy, podzieleni na dwuosobowe zespoły, o godz. 10.00 rozpoczną turniej drużynowy w formule better ball (shot gun) i nim zakończą zawody.

Kolejne rozgrywki BMW Business League odbędą się 17-18 maja na podczęstochowskim polu Rosa Private Golf Club, a zaproszeni gracze zakwaterowani będą w Pałacu Czarny Las i Zamku Lubliniec.

www.biznes-liga.pl

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności