Szukaj

 

Donice z technorattanu

Donice z technorattanu

Donice z technorattanu zdobią nasze ogrody w sposób elementarny, zaskakujący, stylowy. Zresztą coraz chętniej też umieszczamy je w wyrafinowanych wnętrzach, do których pragniemy wprowadzić naturę w eleganckiej oprawie. Technorattanowe donice to przedmioty uniwersalne, których urodę coraz bardziej doceniamy. Nie tylko wiosną czy latem, ale również zimą, kiedy stają się świetną formą dla roślin zimozielonych.

Efektowne donice z technorattanu

Technorattanowe donice wystylizują nasze prywatne królestwo zieleni w wybranym przez nas kierunku. To najlepsze dodatki dekoracyjne, które sprawią, że krzesła tarasowe, eleganckie fotele, piękne stoły, ekskluzywne leżaki ogrodowe, komplety wypoczynkowe – zyskają efektowne tło w postaci wyszukanych, egzotycznych czy rodzimych roślin w ładnej oprawie z technorattanu.

Piękno donic z technorattanu, czyli donica ogrodowa SCALEO

Donica ogrodowa Scaleo to przykład piękna wynikającego z doskonałości formalnej. Jeśli wypełnimy ją naturalną treścią, wówczas w prosty sposób osiągniemy perfekcję dekoracyjną. Donice technorattanowe bowiem to wybitnie nowoczesne połączenie urody przyrodniczej z minimalizmem, który pozwala się wypowiedzieć samej naturze. Służą one jaj najlepiej eksponowaniu urody roślin.

Wydobycie naturalnego piękna dzięki donicom z technorattanu staje się bardzo łatwe. Świadczy o tym stonowana donica Scaleo. Donice te występują w czterech rozmiarach, co daje nam duże możliwości kompozycyjne. Możemy stworzyć układ z donic w tym samym rozmiarze lub pobawić się proporcjami.

Możliwości donic technorattanowych

Duże donice technorattanowe dają nam także możliwość odizolowania się od reszty  świata. Stworzą coś w rodzaju naturalnej zasłony z zieleni, która na przykład odseparuje taras czy patio od pozostałej części ogrodu. Pomogą nam wyczarować taki przytulny i zaciszny zakątek. Skutecznie też uchronią na przykład przez wzrokiem wścibskich sąsiadów, kiedy posadzimy w nich większe rośliny.

Pięknie donice z technorattanu wyglądają z pewnego oddalenia. Z perspektywy pozwalającej dostrzec cały układ. Ale też z bliska prezentują się ładnie i naturalnie. Nic dziwnego, bo przecież nawiązują do uroku naturalnych splotów. Dlatego też stanowią fantastyczną ramę dla kawałka natury, który pozwalają wprowadzić także na najbardziej hałaśliwą i monotonną ulicę. Sprawiając, że kawiarniany ogródek czy miejski balkon stają się przytulniejsze i gościnne.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności