Szukaj

 

Tarbud 2016 – targi we Wrocławiu

Tarbud 2016 – targi we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne Targi Tarbud we Wrocławiu, gdzie będą mogli Państwo obejrzeć ekspozycję Garden Space oraz uzyskać fachowe informacje od naszych specjalistów. W tym roku Hala Stulecia już po raz trzydziesty przywita Wystawców oraz Odwiedzających na Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD.

 

Jubileuszowa, trzydziesta edycja jest doskonałą okazją do podsumowań oraz wspomnień. Impreza po raz pierwszy została zorganizowana w 1993 roku.  Formuła targów ewoluuje dostosowując się do aktualnych oczekiwań branży,  trendów w przemyśle budowlanym, aktualnych nurtów w architekturze wnętrz, nowości w ogrodnictwie oraz nowinek deweloperskich. W latach najbardziej dynamicznego rozwoju budownictwa przestrzeń wystawienniczą TARBUDU tworzyły: wnętrze Hali Stulecia,  pomieszczenia Wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych, dwanaście hal namiotowych oraz otaczające obiekty tereny zewnętrzne. Rekordową ilość wystawców odnotowano w 1998 roku, na targach TARBUD gościło aż 667 firm.

Wraz ze zmieniającym się rynkiem, rozwojem techniki i nauki oraz aktualnie panującą modą, Targi TARBUD dostosowują swoją ofertę do najnowszych trendów. Ostatnie lata to ekspansja polskiej architektury, wzornictwa, proekologicznych i energooszczędnych rozwiązań, dlatego też na przestrzeni ostatniej dekady są to najważniejsze nurty tworzące tematykę TARBUDU.  Aby utrzymać pozycję wśród najważniejszych wydarzeń budowlanych w Polsce, organizatorzy muszą błyskawicznie reagować na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku.

Każdej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD towarzyszy rozbudowany plan atrakcji, zarówno dla branżowców jak i pozostałych odwiedzających. Do współpracy przy różnego rodzaju wykładach, pokazach oraz prezentacjach zapraszani są wybitni specjaliści i eksperci. Od wielu lat patronat nad targami obejmują prestiżowe uczelnie i stowarzyszenia, takie jak Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Politechnika Wrocławska oraz Uniwersytet Przyrodniczy.

Hala Stulecia i tereny zewnętrzne, ul. Wystawowa 1, Wrocław

18.03.2016 – godz.10.00-18.00
19.03.2016 – godz.10.00-18.00
20.03.2016 – godz.10.00-17.00

dowiedz się więcej >> www.tarbud.wroclaw.pl

powrót

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności