Szukaj

 

Zestaw mebli na taras

Zestaw mebli na taras

Zestaw mebli taras urządza dzisiejsze ogrody konkretnie i kompleksowo. Oto za pomocą jednego kompletu mebli mamy fantastyczny salon tarasowy lub jadalnię, do której zaprosimy najbliższych na pyszny obiad na świeżym powietrzu. Możliwości kryjące się w modułowych zestawach są jeszcze większe. Dzięki pomysłowym układom poszczególnych elementów takiego zestawu, otrzymujemy kilka kompletów w jednym. Komponujemy zestaw dowolnie i kształtujemy w ten sposób indywidualnie przestrzeń do życia. Jeśli chcemy zwielokrotnić przyjemność czerpaną z przebywania na tarasie, to zdecydujmy się na jedną z wielu technorattanowych propozycji zestawów ogrodowych.

Zestaw LEONARDO, czyli zestaw mebli taras w klimatach retro

Leonardo - zestaw mebli na taras

Meble na taras wyznaczają charakter tego bardzo ważnego z punktu widzenia domowo-ogrodowej egzystencji miejsca. Jeśli interesują nas aranżacje z nutką retro i zestawy mebli na taras nawiązujących do szlachetnego wzornictwa przeszłości, to wybierzmy stylowe meble ogrodowe Leonardo. Zestaw ten komponują: sofa dwuosobowa Leonardo, fotel ogrodowy Leonardo, stolik Leonardo. Meble te w brązowym kolorze prezentują się nad wyraz klasycznie. Przypominają stylowe meble z dawnych czasów, które upiększały eleganckie ogrody w angielskim stylu, w których natura przeplatała się ze sztuką.

Meble ogrodowe RAPALLO 220, czyli wielowymiarowy zestaw mebli tarasowych

taras - zestaw mebli Rapallo 220

Jeśli nowoczesne meble tarasowe, to na pewno całe w bieli. Jak zestaw mebli ogrodowych Rapallo w plecionce Royal White, dostępne też w kolorze Royal Grey, Modern Brąz. Na zestaw ten składa się stół ogrodowy Rapallo oraz sześć krzeseł ogrodowych Amanda. Zestawy mebli tarasowych tego rodzaju to czysta elegancja. To także wyraz podążania za trendami. W bieli meble te prezentują się romantycznie czy też impresjonistycznie. W szarości zaś wyglądają nad wyraz awangardowo. W brązie meble Rapallo to przykład klasyki, która uwiedzie miłośników bardziej tradycyjnych aranżacji. Kolorystyka zestawów mebli na taras zrobionych z technorattanu daje naprawdę sporo możliwości w zakresie komponowania niebanalnych układów ogrodowych.

Zestaw kawowy AVEIRO, czyli zestaw mebli także na mały taras

zestaw mebli - taras - Aveiro

Kiedy ogranicza nas miejsce, wówczas warto wybrać mniejszy zestaw mebli, na przykład zestaw kawowy Aveiro składający się ze stylowego stolika Aveiro i dwóch przepięknych, ażurowych krzeseł Lisbona. Oto jak perfekcja stylistyczną w nieco egzotycznym wydaniu, przywodzącym na myśl portugalskie klimaty, pojawi się nawet na niewielkim tarasie czy balkonie.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności