Szukaj

 

Białe meble tarasowe

Białe meble tarasowe

Taras, który przywołuje najpiękniejsze kompozycje impresjonistyczne – wypełniony światłem i subtelnością eleganckich form. Takie miejsce pomogą nam skomponować białe meble tarasowe proponowane przez Oltre. Eleganckie i stylowe, a jednocześnie intrygujące i artystyczne. Przeniosą nas do czasów, w których piękno było wartością obecną także w zakamarkach codzienności. Warto taki styl bycia naśladować obecnie, kiedy tak bardzo brakuje nam zachwytu i olśnienia. Zamieńmy więc przestrzeń tarasu w miejsce, które oczaruje niezwykłą urodą.

Zestaw BALDACHIM 3x3 w plecionce Royal White

Zestaw mebli ogrodowych, który wykorzystuje szlachetną urodę bieli. Jej królewski walor. Po prostu piękno samo w sobie, którego istotę stanowi doskonały design w połączeniu z białą barwą. Całość prezentuje się tak, jakby pochodziła z romantycznej powieści, której akcja rozgrywa się na skraju ogrodu, snu i nieoczywistości. Wystarczy usiąść w wygodnym fotelu Leonardo, przy eleganckim stole, pod rozległym baldachimem – żeby doświadczać maksymalnej urody bycia tu i teraz. W tej oto spełniającej się baśni naszego ogrodu.

Na zdjęciu meble ogrodowe - Meble ogrodowe Zestaw 11 VENEZIA

Na zdjęciu meble ogrodowe - Meble ogrodowe Zestaw 11 VENEZIA

Ten przepiękny zestaw od Oltre z pewnością odmieni każdy taras. Zamieni go w miejsce niezwykłe i perfekcyjne pod względem estetycznym. Takie, w którym pragnie się przebywać bez ustanku. Tak urządzony taras, cały w królewskiej bieli, stanie się wyjątkowym miejscem. Sercem domu i ogrodu, w którym każda chwila trwać będzie w nieskończoność. Poczujemy bezgraniczność życia na skraju marzenia i rzeczywistości.

Niezwykłe meble tarasowe, czyli sofa PORTOFINO w bieli

Do stworzenia białej kompozycji tarasowej doskonale nadaje się wytworna i fantazyjna sofa ogrofowa Portofino. Dostępna m.in. w wersji – kolor royal biały z poszewkami premium. Elegancja sama w sobie i wyraz artystycznego podejścia do przedmiotu użytkowego. Sztuka i włoska klasa przeniesione na nasze tarasy. Od razu żyje się zupełnie inaczej. Jakby ciekawiej i przyjemniej.

Na sofie Portofino wspaniale będzie spędzić cudownie lekkie popołudnie, pozbawione trosk i najdrobniejszych zmartwień. Przepełnione fantastyczną urodą życia, w którym wygoda i piękno tworzą spójną całość. Takie przedmioty jak sofa Portofino to coś więcej niż rzeczy. To wyrazy naszego spełniania marzeń w codzienności. Podkreślenie tego, że trzeba cieszyć się życiem zawsze i wszędzie, także na ogrodowym tarasie.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności