Szukaj

 

Stół z technorattanu

Stół z technorattanu

Solidny stół jest jednym z najważniejszych elementów przydomowej kolekcji. To właśnie on towarzyszy nam podczas małego tête-à-tête z filiżanką aromatycznej kawy i uczestniczy w spotkaniach z przyjaciółmi. Niegdyś popularne stoły z drewna ustępują dziś miejsca modelom ze znacznie trwalszych materiałów, wśród których prym wiedzie technorattan. Czy warto wymienić wysłużony mebel na stół z technorattanu? Sprawdź!

Dlaczego warto postawić na stół z technorattanu?

Wyposażenie zewnętrznych przestrzeni nieustannie musi borykać się z przeciwnościami. Długotrwały kontakt z deszczem, promieniowaniem UV, śniegiem czy zanieczyszczeniami może przyczyniać się do niszczenia powierzchni mebli. Czy możliwe jest znalezienie tarasowego umeblowania, które zachowa swoją nienaganną kondycję pomimo ekspozycji na szkodliwe czynniki? Oczywiście, że tak! Odpowiedzią na potrzeby osób szukających trwałego i pięknego wyposażenia zewnętrznej strefy są meble z technorattanu. Długowieczny materiał o zwartej, nieporowatej strukturze jest w pełni odporny na zmienne warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne.  Możesz mieć pewność, że krzesła, kanapa czy stół z technorattanu będzie w doskonałej kondycji umilał czas spędzany na świeżym powietrzu.

Spotkajmy się przy stole!

Lato to czas, kiedy szczególnie chętnie oddajemy się przyjemnościom – organizujemy grille z przyjaciółmi, częściej wychodzimy z domów, telewizor zastępujemy wygodnym leżakiem, delektujemy się dobrą książką na tarasie… Ustawiając na tarasowych deskach lub pod zadaszeniem altany duży stół z technorattanu, stworzysz dla siebie i bliskich centrum wakacyjnej rozrywki. Duży stół RAPALLO albo RONDO wygodnie ugoszczą nawet liczną grupę znajomych. Co ważne, technorattanowe stoły z kolekcji Oltre pokryte są szybami ze szkła hartowanego, co dodatkowo wzmacnia ich strukturę i zwiększa bezpieczeństwo użytkowników.

Stół z technorattanu na mały balkon

Niestety, dla znacznej części z nas duży, słoneczny ogród tętniący życiem pozostaje jedynie niedoścignionym marzeniem. Czy to oznacza, że kontaktu z naturą musimy szukać za miastem? Niekoniecznie! Aby w pełni korzystać z uroków lata, nie musisz posiadać rozległego ogrodu - meble na taras znajdą zastosowanie również na balkonach, nawet tych niewielkich i nieustawnych. Lekkie krzesła TRAMONTO albo MONA zestawione ze zgrabnym, osadzonym na jednej nodze stołem z technorattanu QUADRO wydobędą potencjał z każdego balkonu.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności