Szukaj

 

Stół ogrodowy

Stół ogrodowy

Solidny stół ogrodowy to kluczowy element wyposażenia każdego ogrodu i patio. To właśnie przy wspólnym stole gromadzimy się z najbliższymi, aby wśród aromatów pysznych, grillowanych potraw celebrować małe i duże sukcesy, cieszyć się swoim towarzystwem i napawać pięknem rozkwitającej przyrody. Jaki model idealnie uzupełni zewnętrzną aranżację?

meble ogrodowe technorattanowe

Spotkania przy stole

Duży stół ustawiony w sercu ogrodu stanie się centrum wartościowych spotkań. Im większy stół, tym więcej miejsca dla przyjaciół! Meble ogrodowe technorattanowe zapewniające błogi komfort, słońce i długie wieczory to wystarczające powody aby przenieść sobotnie spotkania z bliskimi z czterech ścian na wolne powietrze.  Duży stół ogrodowy technorattanowy RAPALLO stworzy tuż za progiem domu warunki dorównujące luksusowej jadalni. Minimalistyczny, modny design wprowadza do ogrodu szyk i elegancję, a różnorodność kolorystyczna dostępnych opcji pozwala wyczarować kompozycję idealnie harmonizującą z architektoniczną wizją przydomowej przestrzeni. Ważnym atutem stołu RAPALLO jest wzmacniany blat – dzięki solidnej szybie ze szkła hartowanego ciężkie i gorące misy nie są żadnym zagrożeniem. Po zakończeniu letniego sezonu nie musisz martwić się, że duży stół nie zmieści się w piwnicy albo garażu. Wszystkie meble z technorattanu mogą przezimować na zewnątrz bez najmniejszej szkody dla ich wyglądu.

Okrągły stół ogrodowy – klasyka w ogrodzie

eleganckie meble ogrodowe

Jeśli cenisz sobie ponadczasowe rozwiązania, które nigdy nie tracą na aktualności, z pewnością zainteresuje Cię imponujący, okrągły stół do ogrodu. Wszystkim koneserom dobrego smaku  mamy ogromną przyjemność przedstawić stół RONDO – niepozorny mebel, który wprowadzi do ogrodowego życia wielkie zmiany. Od tej chwili każda, nawet prosta aranżacja nabierze wyjątkowego charakteru. Na tle intensywnej, soczystej zieleni szczególnie okazale będzie prezentował się model z białej plecionki. Nie musisz obawiać się, że czysta biel z czasem straci swój nieskazitelny urok. Eleganckie meble ogrodowe z technorattanu wykonane są z syntetycznej plecionki o zwartej strukturze. Technorattan nie absorbuje wilgoci ani zanieczyszczeń, dzięki czemu zachowuje nienaruszoną formę. Ewentualne zabrudzenia bez wysiłku usuniesz przy pomocy miękkiej ściereczki nasączonej ciepłą wodą i delikatnym detergentem.

powrót

© 2019 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności