Szukaj

 

Ogrodowe meble

Ogrodowe meble

Zamiast kopania piłki na boisku konsola z grą symulującą mecz rozgrywany na wielkim stadionie, a na miejscu kolegów – komputer. Nasze dzieci żyją w zupełnie innej, odległej rzeczywistości, która pochłania ich bez reszty. A przecież wirtualny świat nie zastąpi tego, co dla młodego organizmu jest najważniejsze – świeżego powietrza, ruchu i wartościowego odpoczynku. Najwyższa pora wyciągnąć Twoją pociechę z czterech ścian i pokazać, że tuż za progiem domu czeka inny, niezwykły świat. Ogrodowe meble z technorattanu pomogą Ci stworzyć w ogrodzie pole do niezwykłej zabawy i centrum rodzinnych spotkań, które staną się nowym, letnim rytuałem dla wszystkich domowników.

Na zdjęciu nowoczesne meble ogrodowe

Kraina dziecięcej fantazji

Jaki mebel ogrodowy da dziecku najwięcej radości? Oczywiście huśtawka! Możesz być pewien, że żaden maluch nie oprze się dużemu, głębokiemu fotelowi bujanemu w kształcie kokonu! Delikatne bujanie będzie źródłem wielkiej przyjemności przez wiele godzin. Ale uważaj! Miękkie wnętrze kokonu kusi również dorosłych – nic nie zrelaksuje Cię lepiej niż wieczorne kołysanie z ulubioną książką.

Wieczorne opowieści przy wspólnym stole

Idealnym pomysłem na spędzenie ciepłego popołudnia lub wieczoru jest garden party. Aby sprawić radość wszystkim domownikom nie trzeba wiele – aromatyczne pyszności z grilla, kolorowe dekoracje urozmaicające wystrój stołu i nastrojowe lampiony stworzą beztroski klimat sprzyjający długim rozmowom i rodzinnym anegdotom. Stylowe meble tarasowe staną się nieodłącznym towarzyszem wypełnionych śmiechem chwili, które dostarczą wrażeń zarówno dzieciom, jak i wzruszeń dorosłym, którzy szczególnie doceniają wagę czasu spędzonego w rodzinnym gronie w ciepłej, ujmującej atmosferze.

Na zdjęciu meble tarasowe

Ogrodowe meble, którym nie straszne są zabrudzenia

Lepki sok wylany na stół albo fotel ubrudzony lodami? Żaden problem! Wystarczy, że przetrzesz nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu mokrą ściereczką, a ich powierzchnia odzyska swój nieskazitelny wygląd. Ponadto, wszystkie elementy tapicerowane wyposażone są w poszewki impregnowane teflonem, które nie dość, że nie absorbują wilgoci, to dodatkowo można bez problemu je wyprać, jeśli zajdzie taka potrzeba. Kupując ogrodowe meble z syntetycznej plecionki, wybierasz najwyższą jakość, dzięki której ulubione krzesła, huśtawki i fotele będą służyć przez długie lata.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności