• +48 33 484 18 86

  • info@gardenspace.pl  |  Kontakt

menu

  • Oltre - caret Oltre - szukaj

    szukaj

Oltre - szukaj

Nowoczesne meble ogrodowe

Nowoczesne meble ogrodowe

Ogrody i tarasy otaczające nowoczesne budynki zachwycają swoją wyszukaną formą. W nowoczesnych projektach nie ma miejsca na przypadek – kompozycje roślinne, elementy architektury, materiały, dekoracje i meble składają się na dopracowaną do perfekcji całość, urzekającą swoją różnorodnością. Czasy, kiedy centrum aranżacji stanowiły altany wyposażone w drewniane ławki albo postawiony na trawniku komplety z tworzywa sztucznego marnej jakości, bezpowrotnie minęły. Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu zdetronizowały swoich konkurentów i w wielkim stylu zawładnęły podwórkami, tarasami i przestrzeniami publicznymi udowadniając, że wyposażenie outdoorowe może dorównywać najlepszym salonowym kompletom.

Na zdjęciu ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Nowoczesne meble ogrodowe dla wymagających

Czym technorattanowe umeblowanie zaskarbiło sobie tak wielką przychylność miłośników relaksu na świeżym powietrzu? Na sukces eleganckich stołów, krzeseł, foteli i leżaków składa się wiele czynników, wśród których nadrzędną rolę odgrywa jakość. Technorattan jest innowacyjnym tworzywem w pełni odpornym na działanie czynników zewnętrznych. Kupując nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu, zapewniasz sobie komfort na długie lata. Zwarta i nieprzepuszczalna plecionka zachowuje nieskazitelny wygląd pomimo braku zabezpieczeń i impregnacji. Poza sezonem letnim nie musisz szukać suchego miejsca w garażu czy piwnicy – meble mogą przezimować na tarasie.

W parze z bezwzględną odpornością idzie wysmakowane wzornictwo. Meble Oltre wyznaczają trendy na rynku outdoorowym – harmonijna linia, szlachetna kolorystyka i niebanalne połączenia nadają ogrodom prawdziwie luksusowego stylu i sprawiają, że odpoczynek na świeżym powietrzu nabiera niepowtarzalnego smaku. W prostych kształtach zaklęta jest wielka klasa i elegancja, która współgra z koncepcją nowoczesnej architektury.  

Na zdjęciu nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu,

Dokładnie to, czego oczekujesz

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu są środkiem do celu, jakim jest realizacja ogrodu marzeń. Szeroki wybór różnorodnych modeli pozwala przekuć w rzeczywistość każdą, nawet najbardziej fantazyjną wizję. Pragniesz tuż za progiem domu stworzyć centrum rozrywki dla całej rodziny, a może preferujesz spokojny wypoczynek na leżaku pośród kojącej zieleni? Wszystko to jest w zasięgu Twoich możliwości!

powrót

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności