• +48 33 484 18 86

  • info@gardenspace.pl  |  Kontakt

menu

  • Oltre - caret Oltre - szukaj

    szukaj

Oltre - szukaj

Meble tarasowe

Meble tarasowe

Wewnętrzny spokój i harmonia są prostym, ale skutecznym przepisem na szczęśliwe życie. Aby nadać szarej codzienności nieco kolorytu, warto doceniać małe, ale znaczące przyjemności. Delektowanie się popołudniowym słońcem na leżaku, wieczorne pogaduchy  z przyjaciółmi przy grillu w ogrodzie, zabawa w przydomowym basenie z dziećmi albo chwila sam na sam z dobrą książką na tarasie to najlepszy sposób na celebrowanie lata i czerpanie z ciepłej aury pełnymi garściami. Aby każda chwila miała naprawdę niepowtarzalny smak, którego wspomnienie będzie rozgrzewającą iskierką w czasie chłodnej zimy, warto zadbać o wyjątkowe otoczenie. Meble tarasowe Oltre pomogą Ci wykreować magiczną scenerię, urzekającą estetyką i funkcjonalnością.

Na zdjęciu nowoczesne meble na taras

Perły designu w Twoim ogrodzie

Nowoczesne meble na taras Oltre zachwycają dopracowanym do perfekcji designem. W prostych kształtach i subtelnych, stonowanych kolorach zaklęta jest elegancja charakterystyczna dla luksusowych aranżacji, jakie możemy podziwiać w najlepszych, nadmorskich kurortach. Dzięki meblom modułowym tarasy nie są oddzielną częścią posesji, ale stają się przedłużeniem salonu. Jeśli bardziej niż elegancki szyk cenisz praktyczną uniwersalność, przypadną Ci do gustu funkcjonalne zestawy składające się ze stołu i krzeseł. Pleciony stół z dużym blatem otoczony komfortowymi krzesłami z miękkimi poduszkami nie tylko będzie prezentował się niezwykle imponująco, ale również zapewni komfort podczas obiadu lub kolacji pod chmurką.

Meble tarasowe na każdą pogodę

Wyposażenie outdoorowe musi nieustannie walczyć z przeciwnościami. Deszcz, śnieg, skrajne temperatury i promieniowanie UV mogą negatywnie wpłynąć na strukturę mebli. Zamieniając standardowe modele na meble tarasowe z technorattanu, pozbawiasz się problemu konserwacji i pielęgnacji mebli. Możesz mieć pewność, że zwarta, syntetyczna plecionka zachowa swój pierwotny, nieskazitelny charakter pomimo wieloletniej ekspozycji na szkodliwe czynniki.

Na zdjęciu donice do ogrodu

Wielka siła małych rzeczy

Jeśli chcesz, żeby ogród i taras były dopracowane do perfekcji, musisz zadbać o odpowiednie detale, które dopną całą aranżację na ostatni guzik. Stylowe donice na taras i skrzynie ogrodowe będą nie tylko praktycznym dodatkiem, ale również stylową ozdobą idealnie harmonizującą z meblami z tego samego tworzywa.

powrót