Szukaj

 

Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu

Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu

Piękny ogród to suma wielu elementów, które składają się na spójną i zachwycającą różnorodnością form, barw i faktur kompozycję. Perłą w koronie ogrodowej aranżacji  są meble ogrodowe. Wśród ogromu asortymentu, jaki oferują sklepy z wyposażeniem outdoorowym, na szczególną uwagę zasługują nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu. Meble i akcesoria z syntetycznej plecionki od kilku sezonów są niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. W czym tkwi tak wielki sukces technorattanowego umeblowania?

nowoczesne meble ogrodowe MILANO II Royal Szary

Technorattan, nowoczesne wzornictwo i meble ogrodowe

Meble ogrodowe wykonane z innowacyjnego tworzywa trafnie odpowiadają na trendy lansowane przez designerów. Modne, minimalistyczne wzornictwo współgra zarówno z nowoczesnymi ogrodami i tarasami, jak i przestrzeniami klasycznymi. Każdy model z kolekcji Oltre to dopracowane do perfekcji małe dzieło sztuki użytkowej. Wśród projektów niebanalnych leżaków, foteli i stołów nie ma miejsca na przypadek - każdy element jest dopracowaną do perfekcji częścią spójnej całości. Co więcej, nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu zaskarbiły sobie sympatię nie tylko miłośników relaksu na świeżym powietrzu. Modne huśtawki albo lekkie krzesła są częstym gościem w modnych wnętrzach oraz przestrzeniach publicznych – restauracjach, hotelach czy salonach SPA.

Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu – zakup na lata

Kupując zestaw krzeseł, leżankę czy stół ogrodowy, możesz mieć pewność, że mebel będzie w nienaruszonym stanie służył przez lata. Meble wykonane z technorattanu są w pełni odporne na działanie czynników pogodowych. Intensywne opady deszczu i śniegu, mróz, upał oraz promieniowanie UV nie stanowią najmniejszego zagrożenia dla powierzchni mebli. Co więcej, technorattan nie wymaga stosowania żadnych zabiegów konserwacyjnych ani impregnacji. Aby meble zachowały nieskazitelny wygląd, należy jedynie raz na jakiś czas przetrzeć ich powierzchnię wilgotną ściereczką.

Na zdjęciu nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu

Nowoczesny technorattan – z miłości do przyrody

W Oltre jak nikt inny wiemy, jak ważna w życiu człowieka jest natura. Kupując nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu, wyświadczasz przysługę Matce Naturze. Syntetyczny rattan jest materiałem w pełni ekologicznym – zarówno proces produkcji, jak i użytkowanie jest całkowicie obojętne dla środowiska naturalnego.  Co więcej, w składzie plecionki próżno szukać substancji toksycznych, dlatego meble są chętnie wybierane przez rodziców.

nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu Siena Royal Piasek

Nowoczesne meble z technorattanu – najmodniejsze modele

Poznaj nowoczesne zestawy z technorattanu, którzy pokochali nasi klienci i doceń ponadczasowy design i nowoczesną bryłę mebli Oltre.

Nowoczesne meble technorattanowe Milano II Royal Szary

nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu Milano Royal Szary

Nowoczesny zestaw technorattanowy stół RONDO i fotele AMANDA

nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu Rondo Royal

Nowoczesne meble technorattanowe Milano II Royal Biały

nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu Milano Royal Biały

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności