Szukaj

 

Meble ogrodowe z technorattanu w trzech odsłonach

Meble ogrodowe z technorattanu w trzech odsłonach

Stylistyka ogrodowa nabiera coraz większego znaczenia. Dom wraz z otoczeniem staje się naszą wizytówką. Zamyka się na ludzi albo wręcz przeciwnie – zaprasza ich serdecznie do środka. Jak stworzyć taki gościnny dom i ogród? Z pewnością odpowiedzią są meble ogrodowe z technorattanu. Pomogą nam one zaaranżować doskonałe miejsce – pasujące do naszego stylu i naszych potrzeb. Takie miejsce, w którym zagości wkrótce życie.

Meble ogrodowe z technorattanu dobre na każdą porę

Gościnna przestrzeń to taka, w której można spokojnie usiąść, porozmawiać, posłuchać muzyki, pobyć razem. Żeby stworzyć takie miejsce w ogrodzie, musimy stworzyć w nim drugi dom. Meble technorattanowe nam w tym pomogą. Komfortowe zestawy mebli prezentują się elegancko niczym meble salonowe. Fotele, sofy, krzesła są wygodne na wzór tych, których używamy w domu. Dodatkowo zastosowanie technorattanu sprawia, że meble te są wytrzymałe na czynniki zewnętrzne i bez problemu mogą stać poza domem.
Dlatego meble technorattanowe mają tak uniwersalny charakter. Można z nich korzystać naprawdę w różnych sytuacjach i warunkach. Już tylko od nas zależy, jak je wykorzystamy, żeby uatrakcyjnić nasze ogrodowe przebywanie.

Na zdjęciu zestaw mebli ogrodowych - Zestaw 9 MILANO

Na zdjęciu zestaw mebli ogrodowych - Zestaw 9 MILANO 

Meble ogrodowe z technorattanu w pełnym słońcu

Upalny dzień spędzony przy basenie? Do tego parasol i oczywiście leżanka z technorattanu, na której tak przyjemnie będzie się odpoczywało po kąpieli. A może cały zestaw mebli ustawiony pod baldachimem? W ten oto sposób doświadczymy wyrafinowanych przyjemności letniego popołudnia. Przebywanie na granicy słońca i cienia – to przyjemność, którą możemy sobie sprawić w prosty sposób.

Na zdjęciu zestaw mebli ogrodowych - Meble ogrodowe Zestaw 4 MILANO

Na zdjęciu zestaw mebli ogrodowych - Zestaw 4 MILANO

Meble ogrodowe z technorattanu w środku nocy 

Nasz ogród lubi kontrasty, podobnie jak my sami. Po gorącym dniu często mamy ochotę na chłodne, nocne doznania – przy blasku świec, przy lampce dobrego wina, przy subtelnej muzyce. Wygodna sofa z technorattanu w towarzystwie foteli i stolika sprawi, że noc w ogrodzie będzie trwała w nieskończoność. Wystarczy wygodnie się ułożyć, żeby pobyć na granicy snu i jawy. Ogród odsłoni wówczas swój nocny wymiar. Podkreślony blaskiem świec, nastrojowym światłem ogrodowych lamp i gwiazd zawieszonych wysoko na niebie.

Na zdjęciu zestaw mebli ogrodowych - Zestaw RAPALLO

Na zdjęciu zestaw mebli ogrodowych - Zestaw RAPALLO

Meble ogrodowe z technorattanu w środku jesieni

Kiedy zrobi się chłodniej, technorattanowe meble sprawią, że nadal będziemy cieszyć się przebywaniem we własnym ogrodzie. Idealnym dodatkiem do komfortowego zestawu mebli okaże się wówczas palenisko gazowe, przy którym zgromadzimy się w chłodny dzień, żeby wypić gorącą herbatę, ciesząc się różnobarwną jesienią.
 

powrót

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności