Szukaj

 

Narożnik na taras

Narożnik na taras

Posiadanie własnego ogrodu to prawdziwe szczęście. Zielone otoczenie domu jest nie tylko piękną ozdobą bryły budynku, ale również miejscem, gdzie możemy znaleźć równowagę, wyciszyć się, odetchnąć z dala od techniki i zgiełku. Aby każda chwila spędzona na świeżym powietrzu była maksymalnie przyjemna, powinniśmy zadbać o umeblowanie zewnętrznej strefy. Może warto wymienić standardowy komplet składający się ze stołów i krzeseł na coś zupełnie wyjątkowego? Narożnik na taras ustawiony w rozkosznym cieniu stanie się nowym, ulubionym towarzyszem każdej wolnej chwili.

Stylowy narożnik na taras – salonowa elegancja w ogrodzie

Kto powiedział, że miejsce mebli tapicerowanych jest w salonie? Nowoczesne meble na taras z linii OLTRE są najlepszym przykładem na to, że sofy świetnie radzą w sobie w pozornie niesprzyjających, zewnętrznych warunkach. Jak to możliwe, że materiał obiciowy nie niszczeje pod wpływem wody?

Narożnik na taras z technorattanu – pokochaj najwyższą jakość

Sukces narożników na taras marki OLTRE tkwi w zastosowaniu wysokiej klasy materiałów. Głównym budulcem sof jest technorattan – niezwykle wytrzymały, syntetyczny materiał o zwartej, nieporowatej strukturze, która nie chłonie wody ani zanieczyszczeń. Poduszki i siedziska wykonane są z kolei z pianki tapicerskiej o dużej gęstości, która nie odkształca się pod wpływem nacisku. Piankę pokrywa mocny, odporny na przetarcia poliester impregnowany teflonem. Ochronna warstwa sprawia, że materiał nie absorbuje wody i brudu, dzięki czemu na powierzchni poduszek nie powstają nieestetyczne zacieki. Ewentualne zabrudzenia możesz bez problemu usunąć – wystarczy jedynie zdjąć poszewki i wrzucić je do pralki ustawionej na odpowiedni program!

Narożnik na taras MILANO – odpoczynek w królewskim stylu

Meble na taras z kolekcji MILANO zachwycą każdego estetę. Niezwykle eleganckie sofy wnoszą do przydomowej przestrzeni smak i klasę, która do tej pory kojarzona była z najbardziej luksusowymi salonami. Jednak walory estetyczne to nie wszystko: narożniki ogrodowe MILANO od innych mebli wyróżniają się również przemyślaną w najmniejszym stopniu, sprytną budową. Meble składają się z lekkich, mobilnych elementów, które możesz dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc za każdym razem nowy, dostosowany do chwilowych potrzeb mebel. Co ważne, narożniki na taras MILANO dostępne są w wielu konfiguracjach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz model doskonale współgrający z przydomowym otoczeniem.

 

 

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności