Szukaj

 

Nowoczesne meble na taras

Nowoczesne meble na taras

Współczesna architektura bardzo wyraźnie podkreśla znaczenie zewnętrznego otoczenia domu. Tarasy nie są tylko dodatkiem do bryły, ale stanowią integralną część budynku. Mury salonów coraz częściej zastępowane są przez wielkoformatowe przeszklenia, dzięki którym granica między wnętrzem a zewnętrzną częścią domu staje się płynna, aby zlać się w jedną całość. Tarasy są pomostem do żywej, nieskrępowanej natury, która wdziera się do wnętrz i dodaje uroku scenerii codziennego życia. Jak stworzyć na patio dopracowaną do perfekcji aranżację? Pomogą Ci w tym nowoczesne meble na taras.

Na zdjęciu nowoczesne meble na taras

Nowoczesne meble na taras z technorattanu – innowacje w meblarstwie

Nowoczesność w architekturze wyraża się nie tylko w oszczędnych formach pozbawionych ozdobników, geometrii i surowych materiałów. Designerzy tworzący w duchu najświeższych branżowych trendów kładą duży nacisk na użyteczność swoich prac. Nowoczesne meble na taras mają za zadanie nie tylko pięknie harmonizować z ogrodową zielenią i stanowić stylowe uzupełnienie aranżacji. Każdy stół na taras, krzesło i każda kanapa ma wiernie służyć domownikom, zapewniając najwyższy komfort podczas kojących chwil relaksu na świeżym powietrzu. Jeszcze do niedawna kontakt z deszczem lub śniegiem był zagrożeniem dla delikatnej powierzchni mebli. Teraz pogoda nie jest żadnym zagrożeniem dla powierzchni tarasowego umeblowania. Dzięki innowacyjnym materiałom, ogrodowa kolekcja zachowa swój nieskazitelny wygląd przez długie lata.

Na zdjęciu nowoczesne meble na taras

Taras dokładnie taki, jaki chcesz

Intymny kącik relaksu tylko dla Ciebie, centrum gwarnych imprez w gronie przyjaciół i rodziny, a może romantyczna sceneria dla kolacji z drugą połówką? Taras niejedno ma imię! Wzbogacając swoje patio o nowoczesne meble ogrodowe o modułowej budowie, możesz twórczo kształtować swoją przestrzeń i dostosowywać ją do chwilowych potrzeb. Intuicyjny montaż i lekkość każdego z wielu komponentów daje niemal nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy formą mebli. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, dwuosobowa leżanka w mgnieniu oka może zmienić się w przestronny narożnik, który ugości wszystkich przyjaciół podczas wakacyjnej imprezy pod chmurką. Ponadto, modułowe meble ogrodowe  prezentują się imponująco – szlachetna, głęboka kolorystyka, brak wyszukanej ornamentyki i finezyjna prostota kształtów sprawiają, że komplety modułowe z kolekcji Oltre mogą konkurować z najlepszymi salonowymi sofami.

Na zdjęciu stół na taras

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności